Wpis z mikrobloga

W przyszłym tygodniu OBT ww3 i czytam sobie komentarze na YT na forach itd. cała zagranica chwali polski produkt, jara się i widzi w tym BF killera, a tylko Polacy jadą po grze i narzekają na potęgę.

Nikt tak nie wjeżdża na grę jak Polacy. Typowe, jednak Polak Polakowi wilkiem, zamiast dać szansę i wspierać polski produkt to sie na nim nie zostawia suchej nitiki.

Zawsze byliśmy tacy, że skakaliśmy sobie do gardeł, dlatego mogliśmy być mocarstwem, a jesteśmy tanią siłą roboczą zachodu.

#ww3 #gry #worldwar3 #gamedev #battlefield #callofduty
  • 22
@Krs90: Ta, a jakby wcześniej wydali to byście narzekali na to, że jest jakiś kamyk niedopracowany. W narzekaniu to już Polacy level expert.

Nikt tak nie jedzie po polskiej grze jak Polacy. Już walić sama grę, ale samo to zjawisko jest straszne.

Spróbuj postawić się w ich roli, w jakim okresie to się wszystko dzieje. Ja będę grał całymi dniami i #!$%@? jakieś bfy.
@Ynfluencer:

@Gulash2k:

@NoKappaSoldier73:

Szczerze czytam Twoje wpisy i się zastanawiam czy wszystko dobrze ze zdrowiem psychicznym. Piszesz o grach i dopaminie. Dzielisz graczy na "starą" i "nową" szkołę. W którym miejscu o grze piszą dobrze? na steam kilka komentarzy z ostatniego wpisu twórców. Potem twierdzisz, że mamy za duże wymagania. Otóż ja również zakupiłem grę wierząc, że gra będzie ciekawa. Cóż czas pokazał, że nie warto było. Gdzie piszą
@bachuxd: Facet mam wrażenie, że z każdym wchodzi w dyskusję i walczy o dobre imie gry która na dzień dzisiejszy jest scamem. Dużo polaków właśnie ocenia ją lepiej niż zagraniczni jak pokazuje steam. I pewnie tylko dlatego, że jest od nas.
@profildogier: No tak, to imo właśnie przez to że firma, która tą grę zrobiła jest na giełdzie i ludzie którzy kupili ich akcję próbują ją promować, żeby zrobić jakiś szum i doprowadzić do wzrostu akcji.
@DBR9: No luz, ale bądź sprawiedliwy. Jaki budżet ma firma, a jaki budżet firmy od CODa i BF, poza tym chcieli se wydać grę, a tu wojna wybuchła i tak jakoś głupio. Okoliczności na niekorzyść. Chociaż przyznaje, że od siebie też dali doopy i trochę przegieli. No, ale weź też poprawkę ile kasy życzą sobie za BF i CODa. To jest dopiero rozbój. Ceny z kosmosu i za co?
Bo wiesz jakie larum i pretensje by były, gdyby coś nie pykło.


@Ynfluencer: Na szczęście robienie gry od 2018 idzie idealnie xD przyznaj się że wrzuciłeś w nich kasę na giełdzie to zrozumiem takie sztuczne naganianie.
Co mnie obchodzi bezpośrednio budżet gry, albo jest spoko albo nie jest spoko. Ze względu na budżet można zrozumieć parę potknięć czy niedoróbek, ale bez przesady. Wojna zaczęła się w lutym 2022 a prace nad
@Ynfluencer: Nie masz budżetu to się nie pchasz w wydawanie gry wymagającej duzego zaangażowania community i utrzymania jej przy życiu.
A poza tym - wojna im wybuchła w 2018 roku? Czy przy której premierze ta wojna wybuchła?