Wpis z mikrobloga

#uslugisocjalne To czego brakuje mi w najpopularniejszych obecnie telefonach to chwytadełko na sznureczek. Jeśli ktoś czuje podobnie to zachecam do wypróbowania chwytadełka za 5 złotych z holenderskieogdyskontu w Polsce – Action. Nie mam tego jeszcze, bo w naszym Action ciągie pada odpwoedź „że może przyjdzie z nowościami”, ale na pewno to kupię. Na pewno wymieniam sznureczek z metalowym karabińczykiem bo nie drapał telefonu, ale sama wlepka jest dobrym pomysłem.

https://www.action.com/pl-pl/p/uniwersalny-sznurek-do-telefonu-lab31/

#telefonykomorkowe #smartfony
Poludnik20 - #uslugisocjalne To czego brakuje mi w najpopularniejszych obecnie telefo...

źródło: comment_1663981900GcBFPZQMhhJyH6znMFCJOU.jpg

Pobierz
  • 24
gniecia telefonu na takikm sznumreczku z codzienniej troby lub plecaka ze szpargałami. Szarpania na pewno nei wytrzyma, ale delikatne p


@Poludnik20: coś się dzieje z tym pisaniem tutaj. Łączy wyrazy, wcześniej przy iunnym poście zamieniło mi łososia na łosia. Tekst wprowadzony poprawnie po kliknięciu „wyślij” wychodzi inaczej.
@Poludnik20: podstawowy test chwytadełkia to – moim zdaniem –to próba wyciagniecia smartfona z torebki / plecaka z codziennymi szpargałami. Na pewno szarpiąc odklei się, ale pytanie czy wytrzyma dekiatne podciaganie małymi skokami. Na pewno też jeśli ułoży się pod czymś na płasko – no to nie da rady. No zobaczymy. Jedno chwtadełko biorę na pewno. To było rozwiązanie było już na portalach typu Alixpress, no ale tu jest jednak duża sieć
@Poludnik20: gdy już będzie w tomaszowskim Action, to obiecuje tu wrócić i uczciwie napisać czy to badziew czy nie. Chociaż namiotu który był u nich na stronie przez rok, w naszym Action nie było nigdy. Namiot był bardzo ok, bo był za 120 złotych i złożony był dość mały. Jako coś zamiast trapu czyli płachty biwakowej to bez dwóch zdań lepsze. A niewiele większe to bylo od płachty. Latem już spałem,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Poludnik20: moje kieszenie by tego nie zniosły, z tak wielkim telefonem już ledwo upycham. ( )
Ze starymi telefonami to rzeczywiście miało sens, teraz już trochę przeżytek według mnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Poludnik20: brakuje mi tego dzyndzla w wygodnym miejscu. Przyczepiam do case'a na okrętkę jeśli się da. Dzięki za wieści, sprawdzę czy u nas będą.

Z wieloma rzeczami jest jak piszesz - nie ma i nie wiemy kiedy będzie. Inna sprawa to Janusze biznesu wykupujący masowo do czystych półek np. materiały do scrapbookingu żeby sprzedać przez neta z przebitką. Ostatnie wizyty: za pierwszym i drugim razem udało mi się kupić okrągłe zero
@norbert108 @Smol_PP: do wiązania do ucha damskiej torebki, a ja sobie wiązałem do szlufki spodni. Teraz tam gdzie się da mam krótszy sznureczek w który wkładam dłoń gdy rozmawiam na zewnatrz. Niestety w tomaszowskim Action wiazadełko do smartfona nadal niedostępne :(
@Smol_PP: by szybko znaleźć, by nie wypadł telefon z ręki. Przy tym przylepianym to raczej nieskuteczne, chociaż na szybko z daleka nie do końca widać jak to jest przymocowane, ale przy starszych Nokiach, rownież by uniknąć wytrącenia czy wyrwania.