Wpis z mikrobloga

Nareszcie jest! Nowe wydanie #unknownews <--- obserwuj tag

https://mrugalski.pl/nl/wu/Y8sLRX87q4kIXKB9kNIhmg

Dzisiaj ze względu na sporo tematów dotyczących 'słowa, którego nie wolno wymawiać', miałem duże opóźnienie.
Więcej szczegółów znajdziesz w wydaniu webowym newslettera.

Tagi: #technologia #informatyka #ciekawostki #programowanie #webdev #linux #security (a dzisiaj jeszcze 3 artykuły o #bitcoin)
Pobierz imlmpe - Nareszcie jest! Nowe wydanie #unknownews <--- obserwuj tag

➤ https://mrug...
źródło: comment_1663923257O5fgGcwgAn2Nd4jGuaAeps.jpg
  • 17
@imlmpe: musisz mi wyjaśnić co stoi za tym stwierdzeniem w linku nr 3 dot. skracania linków

Co jednak gdy zależy Ci na własnej domenie i lepszych statystykach? Przyjdzie Ci za to płacić i to niemało.


Przecież to kwestia wykupienia domeny, hostingu i strony. To ostatnie wydaje się dość proste, hostingi bywają studnią bez dna ale jeżeli to jest dla naszego użytku, a nie usługa komercyjna to da się ogarnąć free tierem
@imlmpe: a nie myślałeś o eksperymencie, by ów e-book z linkami gdzieś wystawić do sprzedaży? :)

I bynajmniej nie chodzi mi o to, że miałby on przestać być darmowy. Bardziej chodzi o to, by pojawił się w nowych miejscach, tj. w e-księgarniach.

Podobnie miała się sprawa z książką "The Martian" autorstwa Andy Weir'a. On najpierw to publikował na blogu. Potem ktoś poprosił go, by z tego zrobił PDFa, potem ktoś poprosił,
Przecież to kwestia wykupienia domeny, hostingu i strony. To ostatnie wydaje się dość proste, hostingi bywają studnią bez dna ale jeżeli to jest dla naszego użytku, a nie usługa komercyjna to da się ogarnąć free tierem na jakimś AWSie czy w innej chmurze Oracle, Azure, Google. Jedynie domenę trzeba kupić bo darmowe są długie więc się mijają z celem. O jakich kosztach zapomniałem?


@medevacs: Przeczytaj cały opis. Mówię o pakiecie PRO
@cryptonews_win: ja rozumiem, że jako cryto-fanatyk nie podobają Ci się artykuły jakkolwiek negatywnie wypowiadające się o BTC. Nie jestem jednak ich autorem, a jedynie je linkuję.
Idź proszę wyzywać autora, a nie mnie.
przeczytaj akapit nad obrazkiem, to zrozumiesz.


@imlmpe: przeczytałem to, co nie zmienia faktu, że ten obrazek tam dalej wygląda jak coś kompletnie niepasującego, nawet jeżeli ten obrazek jest tam po to byś mógł z niego "zaimportować" słowo.

ciekaw czy tylko ja mam takie wrażenie...
przeczytałem to, co nie zmienia faktu, że ten obrazek tam dalej wygląda jak coś kompletnie niepasującego, nawet jeżeli ten obrazek jest tam po to byś mógł z niego "zaimportować" słowo.


@noisy: to jest wynik działania skanera wykrywającego spam. Informuje on, że w mailu i w tytule znajdują się słowa związane z BTC, za co mail otrzymuje punkty karne. Nie wiedziałem, jak to zobrazować bez używania zakazanych słów w treści, więc wrzuciłem
@imlmpe

Jaka apke polecisz na androida ogarniającą maila?

Nie chce za każdym razem logować się na stronie www.

Maila mam na o2.pl
Nie chce ściągać poczty z serwera a jedynie podglądać co jest na skrzynce i mieć możliwość usuwania, odpisywania itd.