Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w przeciwieństwie do ruskich pomogli - nie dobili


@Fromsky: wiesz jaki to ma znakomity efekt propagandowy? Ruscy będą jeszcze mniej zmotywowani do walki jeśli będą wiedzieć, że po poddaniu się zostaną potraktowani godnie.
  • Odpowiedz
@Fromsky: xd Wody nawet mu nie dali, myślisz że jak na nagraniu się miło zapytał i powiedział żeby dali to dostanie? Powątpiewam.
Ot, stosunkowo normalne zachowanie wobec więźnia, po obu stronach takie samo więc nie wiem po co gratyfikować, chyba że to niecodzienność od strony ukraińskiej
@Fromsky: z tego co widziałem to w tym konflikcie dobijają tylko gruzini - ruskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale jest ciupa za dobrowolne poddanie się, a jeżeli nie zostanie kaleką to na 100% uznają, że sam się poddał - wot ruski mir ¯_(ツ)_/¯


@taraqui:
Ukraińcy chyba wspominali, że nie wydadzą jeńca jeśli ten nie będzie chciał. Czyli kacap może poddać się i poprosić o 'azyl'.
Zresztą po co wracać do kraju, który wysłał ich bez sprzętu na śmierć, a potem porzucił.
  • Odpowiedz
@SpiralMatai: weź ty sie p--------j w ten kacapski łeb. Ukrainsxy cywile zakopywani zywcem w ziemi, ze związanymi rekami albo kulą w potylicy, kastrowani żołnierze ukraińscy i paleni żywcem więźniowie...a ty mi tu p--------z, ze po obu stronach takie same zasady?
  • Odpowiedz
@Aryo: Ukraina wygrywa propagandą, widać doświadczenie show biznesowe prezesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Naogląda się kacap takich filmów i marzy o poddaniu się jak niemiec z berlina wschodniego o s----------u za płot
  • Odpowiedz
@K1jek: Myśle że nie ale o to chodzi żeby inni myśleli że tak, nie wyobrażam sobie że ranny kacap eliminuje z pola walki załogę medyków i zużywa zapasy, wojna tak nie działa.

Na wojnie się strzela tak żeby wroga nie zabić a zranić bo eliminujesz trzech a nie jednego bo dwóch go wynosi.

Natomiast w wojnie z orkami ważne jest przekonać orki że wróg jest lepszym przyjacielem od dowódcy co
  • Odpowiedz