Wpis z mikrobloga

@OSTROZNIE: wszystko jest open source/hardware i możesz sam zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) daj znać ile wyjdzie siana budując samemu. A, no i druga drukarka jest potrzebna, bo tam sporo części jest drukowanych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OSTROZNIE: jest i nie jest. Jeżeli chcesz drukować po wyjęciu z pudełka to Prusa jest warta ceny jeżeli nie boisz podłubać bardziej przy drukarce jej ustawieniach itp no to są tańsze które będą drukować porównywalnie.
@rosso_corsa: @skarpetyodyna: No dobra, ale to nie jest jakaś niesamowita konstrukcja, plany są dostępne w necie mozne teoretycznie zbudowac taka i w czym ona jest lepsza?


@OSTROZNIE: widocznie w czymś jest, skoro ktoś kupuje Prusę i drukuje bez problemu od pierwszego dnia. A ktoś inny kupi Endera żeby zaoszczędzić, po czym różnicę wpakuje w mody, poziomowanie oraz dwieście róznych lakierów do włosów xD

Kupiłem mk3s, złożyłem, ma przerobione prawie
@tomszczyk: Szczególnie te najnowsze endery to już nie to samo co pierwsze serie gdzie to była loteria na jaką sztukę trafisz. Teraz taki ender wyjęty z pudełka też całkiem dobrze sobie radzi.
@Archix: mam klona prusy mini, kosztował mnie w listopadzie około 850zł z wysyłka. elementy drukowane wydrukowałem na swoim Endrze 3v2.
jestem zadowolony z klona, śmiga jak ta lala.
ja osobiście polecam klona..
kosztował mnie w listopadzie około 850zł z wysyłka. elementy drukowane wydrukowałem na swoim Endrze 3v2.

jestem zadowolony z klona, śmiga jak ta lala.

ja osobiście polecam klona..


@valdman:

tylko te ceny juz nie wroca... zobacz, ile teraz by cie kosztowal...