Wpis z mikrobloga

Warzecha dopiero co robił "badania" jak drogimi autami poruszają się Ukraińcy. Wyszło, że często niezłymi i za to najchętniej odesłałby ich z powrotem do Ukrainy.
Za to gdy przyleci tu bogaty ruski to chce go witać z otwartymi ramionami ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ci co wylatują są najczęściej zamożni bo stać ich na bilet za kilkanaście koła w jedną stronę oraz wynajem mieszkania w nowym miejscu)

#rosjawstajezkolan #rosja #warzecha #hipokryzja #bekaznarodowcow
Mjj48003 - Warzecha dopiero co robił "badania" jak drogimi autami poruszają się Ukrai...

źródło: comment_16638423605KEeHE7g1UMbTWprkIONnI.jpg

Pobierz
  • 16
@MilionoweMultikonto: Dla mnie możemy szybciej wysysać z nich kapitał. Ruski przyjedzie do PL, to wyda swoje całe oszczędności tutaj - na mieszkanie, paliwo, ciuchy, żywność itd. I tutaj się z Warzechą zgadzam. Z czysto biznesowego podejścia. Jednak denerwuje mnie jego hipokryzja, bo takich samych Ukraińców wysyłałby na front, kiedy dzięki nim napędzamy lokalną gospodarkę. Myślę, że po nowym roku będą pierwsze badania jak wpłynęło to na naszą gospodarkę. Wiele galerii handlowych
@yosemitesam: bogaty ruski to właśnie klasa średnia, ich społeczeństwo wykształciło wyższy poziom bogatego co nazywa się oligarcha i Ci są faktycznie bezpieczni o ile oczywiscie nie wypadają z okien :D
Jednak denerwuje mnie jego hipokryzja, bo takich samych Ukraińców wysyłałby na front, kiedy dzięki nim napędzamy lokalną gospodarkę.


@Mjj48003: paradoksem jest to że Ukraina nie musi ich wysyłać na front bo walczy regularnym wojskiem, a reszta mężczyzn może spokojnie pracować ()

Najważniejsze żeby NATO nie ociągało się ze wsparciem logistycznym bo wtedy wojna zacznie się przeciągać a putin wygra wytrwałością
@Mjj48003: Po co niby ich wpuszczać? Mają 25 milionów potencjalnych poborowych, znajdą sobie te 300k czy 1kk, a nawet lepiej jeśli na front pojadą najmniej chętni do walki, może się sami poddadzą.
oo tak samo można powiedzieć o Ukraińcach ( ͡º ͜ʖ͡º)


@krajzega: symetrysta czy co? Ukraińcy są europejskim krajem, a w Europie mamy takie standardy że pracujemy gdziekolwiek w zjednoczonej Europie jesteśmy potrzebni i tworzymy profesjonalną armię zawodową która zajmuje się konfliktami zbrojnymi.

Mimo że Niemcy oficjalnie zablokowali przyłączenie Ukrainy do UE i NATO to pozostałe rządy i społeczeństwa traktują ją jako członka w takim zakresie na