Wpis z mikrobloga

@wladdan: ta nie było zwłaszcza przez pierwsze trzy dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potem wystarczyło zapisać się u nas na studia zaoczne i też z tego masa chłopów skorzystała

Nie będę dyskutowal czy to dobrze czy źle bo w sumie lata mi to ale pisanie, że nie było śmierdzi mi ukraińskim trollem

Prawda trollu?
Wbrew zakazowi z Ukrainy do Polski wjechało 432 tys. mężczyzn objętych mobilizacją.


@RazumichinZiK: Ten zmanipulowany artykuł Rzepy został już kilka razy obalony m.in. na wykopie:. Policzyli wszystkich mężczyzn w wieku mobilizacyjnym i uznali ich za nielegalnych. Od mobilizacji było kilka wyjątków jak np. ojcowie 3 dzieci, niepełnosprawni czy też kierowcy i przedsiębiorcy. Takich kierowców liczyli kilka razy jak kilka razy przejeżdżał granicę z towarem.
@RazumichinZiK: dowód masz jeden ;)
Włącz myślenie :)) skoro przekroczyli nielegalnie to skąd wiedzą ilu ich było i czy to byli obywatele ukr i w jakim wieku ;)
Oni policzyli tylko tych co legalnie przekroczyli granicę ;)
Ot cała tajemnica … nielegalnych to można jedynie oszacować chyba że ich złapią … a jak ich złapali to wrócili na Ukrainę :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wladdan: Nie wiem, jak rozumieją to "trole", ale rozsądni ludzie rozumieją to w sposób następujący:

Nielegalnie oznacza przy pomocy łapówki. Oni przekroczyli granicę nielegalnie w stosunku do prawa ukraińskiego, a nie że się jakimiś krzakami skradali XDDD
Polska straż graniczna nigdy nie ukrywała, że pozwala przejeżdżać także tym mężczyznom w wieku poborowym.
@RazumichinZiK: no to skąd no polscy pogranicznicy mieli wiedzieć czy ci mężczyźni przekraczają granice zgodnie z ukraińskim prawem. Z zakazu wyjazdu byli zwolnieni np. ojcowie min. trójki dzieci, studenci, kierowcy zawodowi i jeszcze chyba było parę wyjątków o których teraz nie pamiętam.Jest to liczba wszystkich mężczyz którzy opuścili Ukrainę, nie uwzględnia ona liczby mężczyz którzy wrócili na Ukrainę.