Wpis z mikrobloga

@Temeraire: Ma bo protestują spokojne studenciaki, tak to oni żadnego Putina nie obalą i po wsze czasy będą rządzeni przez te mafie kgb-owską. Widać że protestujący nic się nie uczą, ani na błędach Białorusinów, ani na sukcesie Ukraińców ani na swoich ciągłych porażkach.
Nie wiem na co oni liczą po prostu stojąc i krzycząc "niet wajnie". Liczą że krzyki spowodują, że Putin powie " a no to faktycznie, przykra sprawa, wojna
@CzaryMarek: No już nie bądźmy hipokrytami. Ile było wątków że w razie czego trzeba spirzyć za granicę bo twoje/moje życie jest najważniejsze niezależnie od tego kto jest u władzy? No właśnie. Nie znasz tego mema w którym porównywane jest działanie amerykańskiej i rosyjskiej policji podczas walki z terrorystami [ruscy mają czołg]? Oczekujesz od tych studentów samobójstwa gdy ty popijasz kawkę. To tak nie działa.
https://www.youtube.com/watch?v=8_5JYxBdsjA
Jesteśmy pokoleniem egoistycznych hedonistów. Chwalimy się
@brajanek95: Ale ja nie muszę protestować, bo żyje w kraju demokratycznym i to nie mnie wysyłają na front, tylko ich.
Jak oni nie chcą wolności i odpowiada im ten system, to niech nie protestują, będą żyli w coraz większym gównie, z coraz większymi represjami i będzie im tylko trudniej zaprotestować w przyszłości, bo łatwiej już było.

Białorusinom nie wyszło, bo jak wchodzili na ławkę to zdejmowali buty, śpiewali pioseneczki i machali
@SoulShredder @CzaryMarek @SiemaNagor
Ale z was hipokryci xD Bo wy to byście ryzykowali życie i zdrowie aby obalić totalitarny rząd, co? Pewnie byście pierwsi w kolejce byli. Totalnie nie rozumiecie psychiki ludzkiej i z wygodnego ciepełka we własnym domu, gdzie jedynym poważniejszym zmartwieniem jest inflacja w państwie.
Komentujecie jakie to ruskie debile, bo nie walczą z państwem, które ma ponad 100 lat doświadczenia w tłumieniu takich protestów. Mówimy tu o reżimie, który
@vipcypr8: to czemu na Ukrainie potrafili zrobić Euromajdan i wywalić janukowycza ze swojego kraju, a w rosji nie potrafią? Btw. ruscy wtedy pisali, że ludzie organizujący majdan są nazistami, faszystami oraz banderowcami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dracooo Przyrównywanie Ukrainy do rosjii nie ma sensu.
Putin na początku był lubiany. Sytuacja na Ukrainie to wsadzenie żaby do wrzątku, a w rosjii, to powolne podgrzewanie wody z żabą w środku.
Na dodatek różnic jest za wiele. Opozycja Ukraińska była finansowana przez USA. W rosjii trzeba by wydać znacznie więcej pieniędzy aby zrobić to samo, bo na Ukrainie wystarczyły grosze.
Rosja nie była na start spolaryzowana, podczas gdy Ukraina na start
Ty byś zapewne przelał krew na barykadach.


@bigos555: Ja bym po prostu wyjechał i olał ciemnotę, która w dużej mierze kocha Putina, kupił dużą paczkę popcornu i się z nich śmiał, jakie głupie są.
@vipcypr8: Przecież wychodząc na ulicę już ryzykują 15 lat łagru, to co im szkodzi, na protest zabrać gaz pieprzowy, kask i pałkę, tak jak Ukraińcy robili?
Na Ukrainie do protestujących strzelali snajperzy, a mimo to Majdan trwał, Ukraińcy brali tarcze i walczyli.
@CzaryMarek Jak wyżej. Porównywanie rosjii do Ukrainy nie ma sensu. To wszystko to psychologia tłumu.
Jak ci 100 osób wyjdzie z pałką na policję, to wszyscy pójdą na dożywocie do pierdla w którym pewnie nie przeżyją nawet 5 lat. Jak zrobią to tysiące, to już inna sprawa. Jednak najpierw te tysiące muszą się zorganizować i zebrać. Gdzie rosja dobrze dba o to by to się nie udało.
Dodatkowo sytuacja wygląda zupełnie inaczej