Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Hejko :)

Tęskniliście za papierowymi grami PnP itp. od różowej? Jak tak to dobrze, bo znowu coś fajnego udało mi się wyszperać (ʘʘ)
"Rollopolis" to darmowa gierka w budowanie swojego miasteczka, gdzie to kości decydują co możemy budować (oczywiście jest tu pewna możliwość w wybraniu budynków). Gra jest także możliwa dla rozgrywki solo. Jednak wydaje mi się, że w więcej osób byłaby fajniejsza ;)
Gra w języku angielskim, według mnie bystry 8 latek powinien ogarnąć bez problemu.
Link do gierki jak zwykle poniżej ()

Jak coś to znalazłam jeszcze kilka innych podobnych gierek także będę miała co Wam pokazywać ʕʔ Stay tuned ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do gry:
https://boardgamegeek.com/boardgame/275957/rollopolis

Miłego środowego wieczoru! ()

#pnp #printandplay #pnprozowej #gry #grybezpradu i trochę #hobby
Pobierz Grayish_Starling - Hejko :)

Tęskniliście za papierowymi grami PnP itp. od różowej? J...
źródło: comment_16637824094Pbwu2XuXaH76ayC85dbFX.jpg
  • 11
@Grayish_Starling: Jak patrzę na grę Escape, to nie widzę zbytnio mojego udziału w grze?
Idę, rzucam K6 na spotkanie. Przy omijaniu przeszkód lub w walce rzucam K6 (sukces przy 4+).
Jedyne co można "robić", to użyć znalezioną apteczkę, co w sumie jest oczywiste.
Jakoś chyba nie dostrzegam tu większej głębi...
@Grayish_Starling: A zobaczę, dziękuję.
No nie mów, że gra, gdzie decyzyjność na poziomie karcianej wojny ma jeszcze rację bytu... Można zaimplementować automat, który sobie porzuca i wpisze czy "wygrałeś" xD