Wpis z mikrobloga

Kilka osób zastanawiało się co z kredytami w przypadku #wojna lub mobilizacji.
Otóż Rosja zastosowała podejście proorkowe:
Andriej Kartapołow, przewodniczący Komitetu Obrony Dumy Państwowej, powiedział, że zmobilizowani będą nadal spłacać swoje kredyty hipoteczne.

xD

Na #pikabu najbardziej plusowany komentarz:
Pieprzona perspektywa, pracujesz w dobrym miejscu, kupiłeś mieszkanie z kredytem hipotecznym, powiedzmy, że twoja żona jest na urlopie macierzyńskim z małym dzieckiem. Państwo wzywa cię w ramach mobilizacji, odbiera pracę, płaci 30 tys., nie możesz spłacać kredytu hipotecznego, mieszkanie zabierane za długi, twoja żona i dziecko są na ulicy, zostałeś zabity na obcym terytorium , uznano Cię za zaginięcie, Twoja żona nie otrzymała zapłaty. zysk. Chwała wielkiemu przechodniowi, niech jego dni się przedłużą. W piekle.

#wojna #rosja #ukraina #kredythipoteczny
  • 31
@kam1l: że takie coś tam wisi, jak na początku wojny zajrzałem to to wyglądało jakby było sterowane prosto z gabinetu na kremlu, nawet za napisanie "wojna" zamiast "operacja specjalna" usuwali wpisy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@kam1l: ale do kupowania #!$%@? o tym, jaką to RASSIJA jest wspaniałą ostoją wartości wobec zgniłego lewactwa to pierwsi słuchali. Widziały gały, co brały. Z resztą, to jest dla nich czas na porządną pierestrojke i #!$%@? kacapskich śmieci z tego kraju. Skoro chcą czuć się zachodem, to trzeba zająć od oczyszczania swojego podwórka.