Wpis z mikrobloga

90 procent wykopków, co tu w komentarzach zgrywa kozaków, będąc w sytuacji Ukraińców by paliła wroty za Odrę aż by się kurzyło XD Te tagi to kopalnia beki.

Jeszcze niedawno pisano na wykopie, że obrona ojczyzny to idiotyzm, bo po co walczyć za kawałek ziemi. Teraz jest
ukraińska kontrofensywa, to nagle narracja 180 stopni inna.

Ukraińcom możemy zazdrościc patriotyzmu, bo wy jestescie jak taki tłum gapiów, gdzie każdy jest alfą i omegą, ale w d^pie był j g^wno wie xD

#ukraina #rosja #wojna #bekazpodludzi #heheszki #polakicebulaki #takaprawda #niebieskiepaski
  • 48
@Sok_Mandarynkowy:
Takie sytuacje, jak wojna, choroba nowotworowa, potężna katastrofa naturalna, itp, to okoliczności, w których nie potrafisz przewidzieć swojej reakcji.
Nikt z nas, chyba, nigdy na wojnie nie był, więc nie potrafimy przewidzieć, jak byśmy zareagowali.
Można snuć jałowe dyskusje akademickie - proszę bardzo.
Ja bym został, ja bym uciekał, ja bym walczył, ja bym robił ludzki z kasztanów, ble ble
Gówno - nie wiesz tego.
Bywały przypadki, że najwięksi kozacy,
@Sok_Mandarynkowy: Przypominam, że na wykopie znajduje się pyłek w morzu społeczeństwa, ludzie autystyczni i z problemami, to normalne, że dostosowują się do poglądów, ponieważ swoich nie mają. Normalni ludzie czytają tu po prostu newsy, a nie udzielają się na mikroblogu
wszyscy się mylicie.

Takie sytuacje, jak wojna, choroba nowotworowa, potężna katastrofa naturalna, itp, to okoliczności, w których nie potrafisz przewidzieć swojej reakcji.

Nikt z nas, chyba, nigdy na wojnie nie był, więc nie potrafimy przewidzieć, jak byśmy zareagowali.

Można snuć jałowe dyskusje akademickie - proszę bardzo.

Ja bym został, ja bym uciekał, ja bym walczył, ja bym robił ludzki z kasztanów, ble ble

Gówno - nie wiesz tego.


@Kotouak:

Nie, tutaj
Gdzie jest sprzeczność między ucieczką przed wojną, a cieszeniem się, że ci, którzy zostali bronić kraju wygrywają?


@Anthermil:
Piszę o ludziach, którzy twierdzili, że nie warto bronić "skrawka ziemi" i potem sami cieszą się, że inni jednak obronili ten "skrawek ziemi" (ponosząc przy tym straty materialne, zdrowotne i nie raz śmierć) kibicując i zachęcając do walki.

No jak nie widzisz tutaj sprzeczności no to...
@Anthermil: No ja myślę, że osoby które uciekły i potem się cieszą ze zwycięstwa to trochę jakbys uciekł ui zostawił swoją kobietę na pastwę 2 napastników, a potem skakał z radości, bo jednak jakimś cudem zasadziła 2 kopy w jajca z obcasa i się obroniła
@Sok_Mandarynkowy: no to dlatego ja staram się wstrzymywać od takich osądów - kto jest słaby, kto nie.
Wiadomo, że te wiadomości budzą dużo emocji, jednak nie należy się za bardzo afektowac. Mi też się zdarzyło gadać na ten temat pod wpływem #!$%@?, ale jednak dochodzę do wniosku, że póki to możliwe, należy sprawę oceniać na chłodno.
Fajnie, że Ukraińcy odnoszą sukcesy, to mnie cieszy. Ale nie zamierzam teraz pisać o tym,