Wpis z mikrobloga

Mirko pomusz!

Ponownie przychodzę do was w sprawie #prezent tym razem #urodziny 30stka SZWAGRA.
Szwagier dobry chłop więc zasłużył na dobry prezent.
Obaj lubimy skok adrenaliny więc wszelkie kursy sportów ekstremalnych wchodzą w grę.

Miałem plan od lat - skok ze spadochronem, ale w to już go żona zaopatrzyła (°°

Chodzi mi po głowie:
- dobry grill (często wspólnie grillujemy, miał jeden duży marketowy, ale po trzech sezonach dno zaraz zacznie prześwitywać.. Z drugiej strony średnio kupować mu grilla w październiku, gdzie użyje go za pół roku)

- kurs nurkowania (teoria, jedno nurkowanie indoor i jedno outdoor - ale w sumie i to, i skok ze spadochronem też wykorzysta dopiero w przyszłym sezonie)

Budżet 500-1000, ale jak wymyślicie jakiś sztos to możemy zrobić zrzutkę z kimś z rodzeństwa.

#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #mirkopomusz
Pobierz zuchtomek - Mirko pomusz!

Ponownie przychodzę do was w sprawie #prezent tym razem ...
źródło: comment_1663743880m4JC1cI28qfMJnQ80JvKT0.jpg
  • 12
@kodecss: Jaki byś polecił? Sam dla siebie szukałem węglowego i ta właśnie półka mi odpowiadała i załączony na obrazku sam bym chciał, a droższe to z reguły gazowe.
Ogólnie wiem, że górnej granicy pewnie nie ma, ale do tej pory jechał na marketowych za ~200zł więc to chyba i tak 'awans społeczny' ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Cumpelnastodwa: No tylko pytam, bo sam pomysłu nie mam na
kurs nurkowania (teoria, jedno nurkowanie indoor i jedno outdoor


@Jezus_z_Galileii: Znalazłem takie dla początkujących - nie kończy się żadnym certyfikatem, ale nurkowania 'liczą się przez pół roku' i gdyby chciał zrobić papier to będzie miał już 'taniej'

Te co znalazłem około 600pln kosztuje, ale jeszcze nie znam szczegółów bo dziś zapytanie wysłałem dopiero.