Wpis z mikrobloga

#eso #gra #rosja #ukraina #ban
Stało się.

Byłem przez ostatnie 2,5 roku wciągnięty niebywale w grę Elder Scrolls Online.
Fascynacja światem z gry jest motywowana tym, że od dziecka zagrywałem się w gry z tego uniwersum i na stare lata nawet mi to zostało. Każda przerwa w życiorysie i czas wolny od pracy spędzone zostało przy tej gierce nie licząc czasu spędzonego ze swoją kobietą. Wiele pieniędzy wydanych, ale do rzeczy.

Jak wiemy, mamy to co mamy za wschodnią granicą i poniekąd nasza nienawiść do narodu rosyjskiego jest potwierdzona na wielu płaszczyznach. Od historycznej po to, co tykało nasz naród po obecny czas.
Na moje nieszczęście jestem dość emocjonalnym człowiekiem i spotykając toksycznego gracza, zwłaszcza z Rosji pobudzało we mnie dodatkową niechęć. Oczywiście nie rzucałem wulgaryzmami bez powodu, ale kiedy ta osoba nagminnie stosowała język ignorancji to i mnie rozbudzało, a stresująca praca nie pomagała mi w tym.
Przyznam, że czułem chwilową satysfakcję pisząc per "russka sobaka" kiedy ta osoba nagminnie wyzywała resztę ludzi sprawiało mi przyjemność, a wręcz czasami i obowiązek, aczkolwiek dzisiaj otrzymałem UWAGA permabana za to. Administracja nie zwróciła uwagi na zachowanie tej osoby jakie objawiała wcześniej, tylko zacytowała to i koniec. Cóż, może to dla niektórych śmieszne, ale pewien etap w życiu chyba się kończy.

Pozdrawiam, lecę po kolejne piwo.
  • 4