Wpis z mikrobloga

schodź stopniowo. jakie masz zapotrzebowanie a ile jadłeś tak normalnie ?


@promyczek_94: Nie wiem jakie mam zapotrzebowanie, ale tak normalnie jem to między 3k, a 4k. Jak więcej ćwiczę(jak teraz), to tak potrafię 5k przekroczyć. Na razie jestem na cateringu 2k od 6 dni. Na razie dwa dni wytrwałem, trzeci dzień oszukałem na 500, czwarty na 2000, piąty na 3000, wczoraj mi nie dowieźli cateringu, a dzisiaj od nowa zacząłem i
@HFL-przed-30: Jak się #!$%@? więcej tłuszczy i mniej węglowodanów to człowiek jakoś głodny nie jest... Jak na to nie zwracałem uwagi to mogłem #!$%@?ć i #!$%@?ć, jak mam keto to o 12 obiadek o 20 kolacja i starcza mi :O
Z czego ty chcesz schudnąć? Przecież to odpowiednia waga dla tego wzrostu i wieku. Nie masz już 15 lat, aby ważyć 75kg przy 185cm. Jak nie masz sylwetki to musisz ćwiczyć.


@prawilnik: Z tłuszczu, mam body fat ~18%. Chcę zejść tak do 12-13%. Ćwiczę, ale bez trzymania diety to #!$%@? daje
@HFL-przed-30: Bo catering nie nadaje się na dietę pod sporty sylwetkowe gdzie na redukcji istotna jest objętość posiłku, a na masie białko i odpowiednie proporcje makro. Nie możesz tez za bardzo rotować makroskadnikami w zależności od sytuacji.

Pomijam fakt, ze dają mało warzyw, wartości białka są niższe niż deklarowane, a posiłki są często niepotrzebnie przekombinowane i zaburza to perystaltykę jelit. Chcesz się najeść na takim kcal to musisz #!$%@? warzywa, twaróg