Wpis z mikrobloga

@Bulldogjob: Wpis z dupy, poniewaz najpierw trzeba miec wiedze architekta aby nie tylko znac cos wiele lepiej niz inni, ale i skupiac sie na bezpieczenstwie.

Po drugie, trzeba miec szczescie aby przebic sie przez chmare hindusow ktorzy robia to czesto zawodowo np. szukaja XSS tylko.

Po trzecie, wiekszosc ludzi w IT o security ma pojecie przewaznie zerowe, a wy to sugerujecie nie tylko uczestnictwo, ale i zarabianie, ( ͡° ͜
@Bulldogjob: Ile ja już zgłoszeń porobiłem i uznane... Ale nikt mi niczego nie zaoferował.
Te programy prowadzi tylko kilka firm a już akurat siedź i znajdź błąd, którego szuka iluś tam, a sam kod jest na wiele wyższym poziomie często.
@wykopranger: No jak chcemy zarabiać 10$ za kilka dni szukania (bo akurat przypadkiem nie trafiliśmy) to pewnie - więcej. Ale takich, gdzie ma to sens to jest ułamek wobec wszystkich producentów oprogramowania. No i jeszcze, żeby tak chętnie przyznawali te nagrody... Tymczasem większość wykorzystuje, po czym udowadnia, że sami znaleźli i zgłoszenie w ogóle nie miało już wpływu.