Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, robił ktoś z Was ogrzewanie podłogowe przy remoncie domu jednorodzinnego? W internecie piszą o systemach suchych, które nie wymagają wylewki i bardzo dużego podnoszenia poziomu podłogi. Ma ktoś z Was co takiego? Jakie są koszta takiego systemu?

Pozdro cieplutko

#remont #remontujzwykopem #budownictwo #ogrzewanie
  • 8
@MarMac: Z tym gęsto to bym nie przesadzał, jak robiłem u siebie podłogę to wszędzie były reklamy frezowania pod podłogówkę i nie wyglądało wtedy nawet aż tak drogo. Po prostu czasem warto zweryfikować bo te suche systemy też nie są za darmo, i o ile nie jest to mata elektryczna to zawsze będzie co najmniej 2cm wysokości.
@jarzyn123: ale to masz najrzadziej co 25cm. To masz 4 bruzdy na metr szerokości pomieszczenia plus zakręty. Samemu robiąc to spoko, ale fachowiec pewnie za to policzy od uja, a jak będzie robił to bruzdownicą to pewnie pół chaupy będzie w pyle.
@Kepucz: Tylko skuwanie całej posadzki i wylewanie od nowa z dodatkową warstwą akumulacyjną. Jak coś robisz to zrób to porządnie, a nie kombinuj. Dostosowanie instalacji C.O. w budynku i będzie cacy. Jeżeli chcesz się bawić w maty elektryczne to obejdzie się bez dostosowywania instalacji C.O. ale w eksploatacji raczej tanio nie będzie.

@MarMac: Ty chcesz zrobić ogrzewanie podłogowe bez pyłu w domu? To może lepiej sobie daruj jakiekolwiek remonty (
Ty chcesz zrobić ogrzewanie podłogowe bez pyłu w domu? To może lepiej sobie daruj jakiekolwiek remonty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MrFen: że pył będzie to wiem, ale może go być mniej jak się zrobi inaczej.

Do bruzdownicy normalnie odkurzacz podłączasz i nie ma żadnego pyłu


@1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC: z doświadczenia wiem, że nie każdy fachowiec ma taki odkurzacz.