Wpis z mikrobloga

#buldupyalesluszny

Dzisiaj na wykładach z matematyki na studiach naszła mnie taka myśl: #!$%@? od dziecka wciskali mi kit do głowy, nauczyciele i rodzicie bez matur że tylko studia zapewniają godziwą pensję, a po zawodówkach to się tyra za #!$%@? grosze...

I ja, głupi dzieciak w gimnazjum co gówno wiedział o świecie uwierzyłem, bo skąd mogłem wiedzieć że Tusk to kłamca, a pracy po studiach nie będzie?

I wybrałem LO żeby jak najszybciej na studia... i już jak kończyłem maturę to mówili że w #!$%@? nas, całe pokolenie zrobili... a myśleliśmy że samego Pana Boga za nogi pochwyciliśmy :/

Teraz człowiek na studiach zaocznych siedzi bo co innego mu zostało? Tyle lat w jak psu w dupę poszło się #!$%@?ć,

A mogłem zawodówkę skończyć jako kominiarz, potem zaocznie technikum i studia...

Jak już powieszą Tuska na latarni to pojadę do tej #!$%@? warszawy żeby sobie choć kawałek jego palca z trupa oderwać, żeby było do czego wzdychać i beczeć przy wódce...

Gimbusy #!$%@?, jeśli siedzicie na WYKOPIE to weźcie się za siebie bo ja też byłem kiedyś cwany... i #!$%@? z tego mam :/
BlackError - #buldupyalesluszny

Dzisiaj na wykładach z matematyki na studiach naszła...
  • 12
@BlackError: w życiu trzeba umieć się ustawić. Ja pracowałem bardzo długo na mój sukces, też #!$%@?łem, chciałem #!$%@?ć z tego banku. Ale wiesz co? Właśnie ostatnio porównałem swój stan sprzed roku i BARDZO ostrożnie licząc jest zajebiście.

Mam 22 lata, nie studiuję, do lipca PRAWDOPODOBNIE kupię swoje 2M w Warszawie. I jestem z siebie #!$%@? dumny że się nie zwolniłem. Porównując sobie mnie teraz do moich znajomych na studiach (i po)
@lisu1989: Czy ja wiem? 99% osób w moim wieku:

a) mieszka z rodzicami

b) wynajmuje lokum

To jest cholernie smutne, ale w Polsce posiadanie mieszkania to #!$%@? luksus na który stać niewielu. Rata hipoteki + opłaty i już nie ma jednej pensji małżeństwa, już nie mówię o singlach jak ja.