Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak patrioci z neuropy zaatakowali typa za to, że miał biało czerwoną maseczkę, plując (a nawet smarkając) przy tym na własny kraj xD

Obecnie eksperci od spraw ruskiej propagandy, kiedy ktoś obraża Ukrainę. Ciekawe pod wpływem jakiej agentury byli(są) oni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #bekazneuropy #bekazpodludzi #polityka #4konserwy #koronawirus
Pobierz S.....y - Pamiętam jak patrioci z neuropy zaatakowali typa za to, że miał biało czerw...
źródło: comment_1663611656KUh38ABSmdYSNoXBOmMB11.jpg
  • 10
@Devhar: Może ludzie nie zgadzają się z tym, że uzależniają swój stosunek do ojczyzny tylko na podstawie rządu, który na tle ponad 1000 letniej historii Polski jest tylko chwilowy. Jeśli ktoś jest ojkofobem i wyraża pogardliwy stosunek do swojego kraju, bo nie rządzą ci, których on by chciał, to jest po prostu wrogiem naszego kraju.

Rządziła PO, której nie popierałem, rządzi PiS, którego nie popieram i nigdy nie napisałbym i nie
@Sok_Mandarynkowy: Jacy my? Ja mam #!$%@? i nie jestem żadnym nacjonaluchem żeby umierać za jakikolwiek kraj, brzydzę się przemocą i bronią, na froncie pożytku byłoby ze mnie zero, zachowywałbym się pewnie jeszcze gorzej niż Upham w Szeregowcu Ryanie, zostaw więc swoje projekcje dla siebie
@Devhar: No tak, ale z drugiej strony udzielasz się na tagu o Ukraińcach i ich heroizmu nie masz za idiotyzm. W takiej sytuacji walka za ojczyznę nie jest głupia. Skoro dla ciebie to bez sensu, to dlaczego komentujesz takie wydarzenia? Może powinieneś napisac, że głupi Ukraińcy giną zamiast walczyć? To wedle twojej narracji.
@Sok_Mandarynkowy: Prędzej w tym konflikcie już skrytykuję najeźdźców, czyli ruskich, bo to oni wszystko zaczęli, za Ukrainę trzymam mocno kciuki bo to oni są ofiarami i jest mi ich po prostu szkoda, kto chce ten niech idzie do wojska, nic mi do tego, w mojej krytyce chodzi mi o osoby machające szabelką i nawijające cały czas o patriotyzmie oraz nacjonalizmie, tych którzy chętnie sami wysłaliby innych do wojska mimo że te