Wpis z mikrobloga

Cieszcie się, bawcie się, pijcie, śpiewajcie, obkupujcie się w akcje, zgarniajcie kolejne dołki, poziomy wsparcia na crypto, shortujcie dxy, bo w środe przyjdzie Pan Powell i powie koniec tego pajacowania.

Zapewne wynik będzie między 75 - 100, lecz ważniejsza będzie konferencja na której myśle że będzie #!$%@? i dosadniej powie to co na 2 ostatnich wystąpieniach w którzych rzekomo nic nie powiedział, a powiedział wystarczająco jeśli ktoś dokładnie słuchał.

Dochodzi do tego rozpoczęcie rekordowego ściagania z rynku czyli 90mld$, które mam nadzieje że ogłoszą oficjalnie.

Sell the news, wszystko w cenach, kupuj gdy leje się krew i inne tego typu bzdury zostaną zweryfikowane, gdy wejdziemy w etap fear na ryneczku.

Ciekawe jak szybko dojdziemy do poziomów sprzed spadku covidowego? Spodziewam się do 13 października. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda #ekonomia #gospodarka #kryptowaluty #dolar
zjadaczszyszek3000 - Cieszcie się, bawcie się, pijcie, śpiewajcie, obkupujcie się w a...

źródło: comment_1663599818avG4M5wDVUXKXohfPFHlvl.jpg

Pobierz
  • 34
@zjadaczszyszek3000: Przecież jeśli stopy podniesione zostaną o 75pb / 100 pb - będzie to akcja oczekiwana przez rynek. Więc dlaczego niby miałaby zapanować panika?
Podwyższenie stóp o mniej niż 75 pb -> dip w dół.
Podwyższenie stóp o 75 lub więcej -> boczniak / lekki skok
@RoobRoys: nie, 75 -> pompa
100 -> zwała. Innych opcji raczej nikt nie bierze pod uwage.
Najbardziej prawdopodobny scenariusz to 75 i pompa a na konferencji pewnie bedzie umiarkowanie howkish. Osobiscie mysle ze bedzie odreagowanie do wyborów, a po wyborach w zaleznosci od inflacji -> jesli inflacja dalej bedzie wysoka -> ultra howkish FED -> zwała gdzie circut brakery sie odpala. Jesli job market sie zawali pierwszy i inflacja spadnie to
@RoobRoys:
Aha
To predykcja na rok czy dwa?
Czy srode? Jak mam gamblowac dt to wole zagrac w pokera.
Bessa bedzie wieloletnia a potem bedzie analiza wsteczna:
A bo covidowy dodruk
A bo inflacja
A bo kryzys gazowy bo wojna w europie
A bo kryzys hipoteczny w chinach i innych
A bo kryzys tajwański minimum do 28 roku.

A co po covidzie dalo hosse? Dodruk tylko. To bedzie ząbek na wykresie.
@RoobRoys: manifestum non eget probatione. Co mam Ci argumentowac? Ze sciaganie pieniadza z rynku to spadki na krypto? Spojz na wykres btc odkad fed oglosil podwyzki stóp w zeszlym roku...
@Ryuk:
No ja to pisalem.
Uwzgledniajac rolki i odsprzedaż wyzej to mam eske na us500 za 4330 cos kole tego bo nie chce mi sie liczyc. No od 15 sierpnia. Ale moze nawet wtedy nie bylo ale licze tak bo przeszedlem z aliora odsprzedajac na xtb 20 pkt wyzej i potem byla rolka 20pkt eyzej.
Pozycja za banke prawie. No 1.00 wielkosc w apce pokazuje.
Hajs sie zgadza.
A do ilu