Wpis z mikrobloga

Mireczki, chciałem zamówić (zapolować na) węgiel dla teściów z #pgg i zadam parę pytań, nagradzam plusami:
1. Chcieliby zamówić orzech, a widzę że tam jest parę rodzajów, który będzie najtańszy w transporcie na północ kraju? (Okolice Iławy, Warmińsko mazurskie)
2. Znalazłem KDW nie daleko, można jakoś sprawdzić koszt transportu do KDW? (Kisielice, dom samopomocy w gardei)
3. Założyłem konto w pgg na siebie (więc muszę podać swój PESEL) ja mam adres zamieszkania inny niż teściowie, ale adres spalania mogę podać w miejscu gdzie oni mieszkają i nie mamy zamiaru nic kombinować i nie zamawiać więcej niż te 3 tony miesięcznie, przejdzie to, czy zakładać nowe konto?
4. Doczytałem że polowanie najlepiej zacząć we wtorki i czwartki około 16, dalej to aktualne?
Obrazek dla atencji.
#pgg #wegiel #warminskomazurskie
positiveVibe - Mireczki, chciałem zamówić (zapolować na) węgiel dla teściów z #pgg i ...

źródło: comment_1663598902ylFZLgkSqDRRKkX34oeKTt.jpg

Pobierz
  • 6
3. Założyłem konto w pgg na siebie (więc muszę podać swój PESEL) ja mam adres zamieszkania inny niż teściowie, ale adres spalania mogę podać w miejscu gdzie oni mieszkają i nie mamy zamiaru nic kombinować i nie zamawiać więcej niż te 3 tony miesięcznie, przejdzie to, czy zakładać nowe konto?


@positiveVibe: możesz zamówić na siebie, ja tak miałem i nie było problemów. Najważniejsze, żeby wszystkie dane na dokumentach się w pełni