Wpis z mikrobloga

xD

Przpomniało mi się jak pierwszy raz usłyszałem o tym wytatuowanym kretynie. Krótki zarys historii - dawno temu, idę na studia a mój stary trzasnął drzwiami i już nie wrócił. Okazało się, że zanim nawet zaczął rozwodzić się to znalazł sobie laskę przed trzydziestką, po rozwodzie pobrali się i tak mam o kilka lat ode mnie starszą macochę. Od lat nie utrzymuję z nimi kontaktu. Baba jest ucieleśnieniem najgorszych ludzkich cech (hipokryzja, egocentryzm, łatwość stosowania podwójnych standardów, zakłamanie, ograniczone horyzonty wraz z prymitywnymi poglądami, przekonanie o swojej zajebistości i tym jak dobrze dała sobie radę w życiu w ciężkiej sytuacji, pogarda dla kogoś kto ma odmienne zdanie albo sposób życia od niej) i szczerze powiedziawszy gardzę nią, o dziwo - z wzajemnością.

Wracając do Kubusia Czarodzieja, gdzieś wpadł mi jego filmik gdzie gada, że ludzie starej daty są spoczko, ja kisnę z tego niesamowicie. Wtedy jeszcze próbowałem zdzierżyć moją przyszłą macochę, bo szkoda odcinać się od ojca przez głupią pindę, więc czasem jeszcze z nią gadałem. Wtedy postanowiła mi wysłać ten materiał o którym wspomniałem powyżej, z dopiskiem "zajebisty gostek". No to chyba już się więcej do niej nie odezwałem :D

#bekazpodludzi #jakubczarodziej
  • 3
@odidada: wątpię, jest już z nią od 15 lat, co by o niej złego nie mówić to z pewnością nie jest z nim dla kasy czy wyglądu. Najbardziej boli mnie to, że 7 lat temu rodzice po rozwodzie sprzedali mieszkanie, wtedy wzięli trochę ponad 300k i była między nimi umowa, że z racji tego że "tracę" dom rodzinny, to podzielą się po 10% ze mną. Do dzisiaj od ojca nie zobaczyłem
odzielą się po 10% ze mną. Do dzisiaj od ojca nie zobaczyłem złotówki, jego honor okazał


@shiverr: no to mozesz sie domyslac "kto" go do tego przekonal. Tak dzialaja takie baby, mam podobna sytuacje w rodzinie, tylko z 22 lata juz minelo. Ojciec zostawil matke wtedy dla 25-26 karyny (nawet nie byla ladna), majac 40 lat na karku xD