Wpis z mikrobloga

Dzień jak co dzień na mikroblogu. Jedne z najliczniej wyplusowanych wpisów - z ostatniej doby - dotyczą kpin z czyjegoś wyglądu.

Oczywiście w pisaniu toksycznych komentarzy pierwsze skrzypce grają przedstawicielki tzw. empatycznej płci.

Dlaczego normictwo notorycznie neguje istnienie „blackpilla” - czyli setek badań naukowych z zakresu psychologii społecznej, antropologii itd. - wciskając jakiś śmiechu warty kit typu, że „liczy się bycie dobrym”, podczas gdy sami nieświadomie potwierdzają jego istnienie takimi wpisami i komentarzami jak na skrinach?

#blackpill #redpill #bekaztwitterowychjulek #p0lka #pieklomezczyzn #pieklokobiet
Pobierz TywinLannister - Dzień jak co dzień na mikroblogu. Jedne z najliczniej wyplusowanych ...
źródło: comment_1663596433OxOCy18nWEqaUppRYJ6vSb.jpg
  • 17
@olaf_wolominski: spędziłem praktycznie całe życie otoczony normictwem - również jako jego część - ale nie cierpię tego bullshitu, którym się charakteryzuje większość „fajnych” milenialsów czy młodszych roczników z gen z. Szczególnie od kilku lat. Stąd krytyka hipokryzji oraz ich toksycznych zachowań w moich wpisach.

Coraz ciężej dzisiaj się na to wszystko patrzy. Począwszy od wpływu social mediów - po sraczkę polityczną i podziały w społeczeństwie.
@Tywin_Lannister: wyszydzanie cech wyglądu, na które ktoś nie ma wpływu to czyste #!$%@?ństwo. To chyba jakieś kolejne normickie wahadło, bo jak widać jest społeczne przyzwolenie na takie komentarze, ale jak ktoś obrazi grubasa, który sam sobie zapracował na chorobę jaką jest otyłość to już olaboga, tak nie można, a i chad here gdyby kogoś dupa bolała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tywin_Lannister:

dotyczą kpin z czyjegoś wyglądu.


Tak, a o co chodzi?
A tak poważnie, z przypadku tam nie trafili, takie resortowe dzieci naszych czasów.
Na czym polega realnie obecna działalność tvp info też jest oczywiste, przed czym sami pracownicy prywatnie się nie kryją.
Normalnie absolutnie podzielam Twój pogląd. Ale tak się składa, że o wygląd można zadbać. Pomijając.
Akurat są oni w tej grupie, która mało, że sama sra na ludzi,
@Tywin_Lannister: na politykę to chory byłem jak pracowałem w podatkach i byłem dopiero po studiach związanych mocno z prawem i tym jak państwo działać powinno. Wtedy dopiero byłem sfrustrowany jak mocno obywatele są odklejeni od tego co się z państwem dzieje.
Co innego chciałem oddać do zrozumienia przez to co opisałem, ale wyciągnałeś sobie to co ci pasuje, odchodząc od tego o co wg pierwszego posta miało chodzić.