Wpis z mikrobloga

Witam sportowe świry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tl;dr w spoilerze


Jako Polak, Janusz i Cebulak w jednej osobie chciałem zapytać czy ktoś z Was zna receptę na jakieś legitne pakiety do oglądania sportu za jak najniższą cenę? Napisałem LEGITNE, wiec proszę nie proponować strumyk.tv XD Generalnie zakres moich zainteresowań jest spory i zależy mi na tym aby mieć dostęp do wszystkich lig lub wydarzeń które mnie interesują. Jednak zajebiscie by było sobie to wszystko skoncentrować i przy okazji trochę zaoszczędzić. Tylko czy się da?

W tym momencie mam z kumplem kilka platform streamingowych na pół. Ze sportowych mam dostęp do Polsat Box Go. Opłaca to kumpel i generalnie za to nie płacę nic bo ja opłacam nam Netflixa.

W tym Polsacie mamy taki pakiet sportowy z Elevenami i Polską Ekstraklasą (dostęp do Canal Plus Sport 3 i 4). Generalnie kumpel jest mniej wymagający bo on chce oglądać tylko LM i mecze Cracovii. Moja ulubiona drużyna spadła niedawno z Ekstraklasy więc mnie te Polsat Sporty akurat są potrzebne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodatkowo ja sobie place 15zl miesięcznie za Player (ten TVNowski) bo oglądam NASCAR na Motowizji.

W tym pakiecie polsatowskim brakuje mi Via Play i reszty Canal Plus Sportów. Bo cześć rzeczy które mnie interesują są dostępne tylko tam. Nie chce wydawać miliona dodatkowych monet na kolejne subskrypcje, żeby sobie obejrzeć jeden mecz NBA w tygodniu, dlatego może ktoś z Was zna jakiś pakiet gdzieś który to wszystko łączy? Wtedy nakazałbym kumplowi rezygnacje z Polsat Box Go i moglibyśmy to zastąpić czymś innym.

Zależy mi na:
Ekstraklasie
Pierwszej Lidze
Serie A
La Liga
Premier League
NBA
Motowizji

#pilkanozna #sport #pytanie #stream
  • 5