Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
W nowym GTA mam nadzieję że powróci mechanika dbania, lub nie, o wygląd naszej postaci.
W ten sposób każdy będzie mógł stworzyć swój wymarzony typ a pewne środowiska nie będą mogły toczyć piany na social mediach, że główna bohaterka jest jakaś - tu sobie każdy może coś dopisać, w zasadzie bez znaczenia co.
#gta #gry
woda_saguaro - W nowym GTA mam nadzieję że powróci mechanika dbania, lub nie, o wyglą...

źródło: comment_1663512235pPZAd6ZXmUGghTIAFvKvdw.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@N331: dlaczego upierdliwy? I tak warto było odwiedzać siłownie żeby nauczyć się nowych ruchów w walce a ćwiczenia nie zajmowały dużo czasu, zjeść posiłek to też nie był żaden problem. Dla mnie mechanika ta była bardzo ok bo było widać jej efekty - wysportowany CJ był o wiele sprawniejszy fizycznie od zatłuszczonego.
Teraz przy całym body positive by się to przydało - twoja bohaterka jest grubą spasioną świnią? Ok, to na
@woda_saguaro: upierdliwe, bo wydłużało rozrywkę nie dając satysfakcji. Trenowanie w SA to monotone zajęcie. Zamiast wykonywać zadanie idziesz na siłkę... W szkółkach dla pojazdów chociaż było wyzwanie, chciałeś ukończyć wszystkie zadania. I to na złoto. O ile RDR jest chwalone za różne mechaniki i przywiązanie do realizmu, tak w GTA to było zbędne i niechciane przez graczy w SA i IV. Dlatego właśnie 5 jest krokiem wystecz, i 6 też taka
@woda_saguaro: Ja mam nadzieję, że na przykład w przypadku postaci kobiecej będzie opcja, że sobie biust możesz powiększyć i być prostytutką/tańczyć na różne chociaż chyba feministki by #!$%@?ło. Albo chociaż, że jak zabijesz kogoś to karawan przyjedzie/coroner i policja będzie ogradzać taśmami miejsca zbrodni a nie, że przyjeżdżają robią dwa kółka i elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@woda_saguaro: Raczej oczekuje, że dostaniesz w grze taki status jak ci którzy na przykład strzelają w szkołach na realia gta czyli komunikaty w radiu inne może jakieś informacje w necie na telefonie by się pojawiały telewizory na wystawach