Wpis z mikrobloga

Ktoś z #wroclaw okolice Krzycka/Przyjaźni może polecić dostawce intentetu? Obecnie korzystam z #upc, ale słabo ze stabilnością, często przerywa. Jakaś kosmiczną prędkość mi nie jest potrzebna, właśnie zależy mi na stabilności, bo #pracazdalna . Rozważam też wzięcie jakiegoś pakietu tv, ale to tylko bonusowo, nie zależy mi szczególnie.
Sorry za spam, ale daje #programowanie, bo tu najwięcej ludzi co pracują zdalnie
  • 9
@Yahoo_ sprawdź firmę JMDI - mam od nich światłowód i jest bardzo spoko i stabilnie, pomimo że jestem na #!$%@?.

Można chyba dalej od nich uzyskać 3 miesiące za darmo jeśli dobrze kojarzę ale nie wiem czy są u Ciebie więc kontaktuj się bezpośrednio do nich
W okolicach Krzyckiej: mam obecnie upc i jestem średnio zadowolony, może nie jest najgorzej ale gdy mialem Orange to nie pamiętam żadnej problematycznej sytuacji w ciągu dwóch lat umowy. Nowa umowa będzie pewnie z Orange albo T-Mobile(światłowód)
@bkwas @Yahoo_: Jeśli upc w twojej lokalizacji jest niestabilne, to polecanie jakiejkolwiek innej firmy z innej częsci wroclawia bo "u mnie na #!$%@? działa" jest bez sensu, to powinno być konkretnie potwierdzone na twojej lokalizacji. Chodz i mi o to że UPC widziałem w akcji w nie jednym wrocławskim mieszkanku i jest wszystko mega stabilne, trochę dziwne że u ciebie słabo
@Yahoo_: wzywałeś serwis UPC? mieszkam w tych samych okolicach i jestem bardzo zadowolony z UPC ostatni raz internet nie działał ok.30 min rok temu a korzystam z internetu nonstop z wyłączeniem od 2:30 do 8:15