Wpis z mikrobloga

#rozdajo 50 zł do Allegro!

Jako że sobotni wieczór najlepiej, najbezpieczniej i najcieplej jest spędzić na mirko, a wszyscy już zebraliśmy się w tym znamienitym gronie, postanowiłem postawić co nieco na stole.

Rozdajo proste jak drut, a nagroda ciekawa, bo na Allegro kupicie wszystko – choćby i 40 kg karmy dla gekona #pdk

Zasady rozdajo:
Klikacie plusik
Wchodzicie w link i czytacie o tym, jak zgarnąć 75 zł premii na start za 1 płatność kartą (choćby na 1 zł) oraz kolejne 70 zł za rozwiązanie krótkiego quizu, a przy okazji poznajecie wakacyjne zastosowania Revoluta. Będzie w sam raz, gdy zimą polecicie w ciepłe kraje, bo będzie to tańsze niż ogrzewanie domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpowiadacie na pytanie: Jaka jest Twoim zdaniem największa zaleta Revoluta?

Rozdajo trwa do poniedziałku 19.09. Ogłoszenie zwycięzcy i przekazanie nagrody we wtorek :)

PS. Kolejne rozdajo tuż, tuż. Obserwujcie #jakdorobicrozdaje

___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#rozdajo #pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@?
Pobierz JakDorobiccom - #rozdajo 50 zł do Allegro!

Jako że sobotni wieczór najlepiej, najb...
źródło: comment_16634365179RmyRWY102HhVM6gaoSj4l.jpg
  • 52
@JakDorobic_com: Dobre kursy przy przewalutowaniu, ilość obsługiwanych walut, fizyczna karta i do tego karty wirtualne. Kiedyś jeszcze chyba były darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie, ale teraz jest do jakiejś kwoty, lecz mogę się mylić.
@JakDorobic_com: Korzystam z Revoluta od ponad 4 lat i jego największymi zaletami są dobre kursy przewalutowania, wirtualne karty i brak dodatkowych opłat za operacje, jeśli nie przekroczymy danych limitów. Poza tym dostałem ostatnio 66zł w zamian za ukończenie kursu o kryptowalutach.