Wpis z mikrobloga

Typ co szczuł na Ukraińców w znaleziskach, miał ból dupy o to że ludzie cieszą się ze śmierci córki Dugina oraz bolała go kontrofensywa Ukrainy na tyle że aż musiał wrzucić tag na czarno, dobrze że z desek

https://www.wykop.pl/ludzie/Christoph_4/
-5804

#stobanowdlaprawakow #tangodown #neuropa
Pobierz
źródło: comment_1663407511EXODuXdtppk0MPxX57e9e3.jpg
  • 17
@Devhar: Czyli nie można np. Żartować bo może moderacja wziąć to jako trollowanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Założy sobie drugie konto i nawet nie będziecie wiedzieli kto to jest xd
@Devhar: Uwierz mi, że aż tak niektórzy nie są inteligentni na wykopie i wystarczy zmienić „charakter” pisania i jesteś wyzywany od nowego na wykopie, który nie ogarnia co tu się dzieje. A w rzeczywistości ten ktoś ma 10 lat stażu na wykopie xd
@iquiet: e tam, agresywną, spamującą zielonkę od razu czuć na kilometr, że jest czyimś multikontem. Oczywiście nie rozpoznasz ze 100% pewnością, czyje to jest multi (chyba, że ma bardzo charakterystyczny styl albo sama się ujawni, jak to było np. z Platyną/fizią/TaZĄ), ale w przytłaczającej większości przypadków da się bez problemu rozeznać, czy dana zielonka jest rzeczywiście nowym użytkownikiem, czy multi. Z tego co pamiętam wykop zalicza spadki w liczbie użytkowników, więc
@EnJoyyy: O proszę, nie wiedziałem że ten też wrócił, w ogóle już na tag nie zaglądam to się nie orientuję w ogóle, to że to był Janusz wiedziałem jak zobaczyłem raz w gorących jego wpis bóldupiący o to że ludzie cieszą się ze śmierci tej córki Dugina, przejrzałem z ciekawości profil i po sposobie pisania oraz zachowaniu od razu poznałem że to jego kolejne konto, specjalnie się nie kryje