Wpis z mikrobloga

Mam przykrą informacje, nołnejmowi od jednego trejda chyba niestety weszły longi na nasdaqu, i to niestety na ponad 100pkt (nawet nie było okazji żeby wyszedł na stracie)!
Może ktoś od liczenia strat się podejmie to obliczyć ale bardzo możliwe że zysk to około,0,5 lub 1 milion złotych, no chyba że dokładał jak szło w górę to wtedy już zupełnie nie wiem :( jestem polakiem i użytkownikiem wykopu i jest mi bardzo przykro to wszystko obserwować...

Na dodatek wcześniej grał na jenie i pewnie też do przodu. W jaki sposób mam teraz kogoś przekonać że zaor znowu #!$%@?ł? Na nic już nie mam sił.

Jeszcze jak ujebuje, to jako tako z kolegami możemy mówić że jest #!$%@?, ale jak mu idzie to zaczyna się być trudno coś wymyśleć, np sprawa z 700eth została totalnie wyjaśniona i już nikt nawet nie chce tym spamować. Być może partia razem opodatkuje takich bogaczy? Ja juz naprawdę nie wiem.
Dowód :


Rafał Zaorski

@rafal_zaorski

·

17h

nasdaq #long do godz 22:00 - break even 11 771

#zaorski #gielda #kryptowaluty
  • 7
@mistejk: był z nim spokój dobry miesiąc ale właściciel Rafał go najwidoczniej spuścił ze smyczy żeby się trochę wyhasał, poszczeka parę postów i wróci do budy.

Szkoda ze większość jego postów została już usunięta bo mogły być dobrym materiałem badawczym dla lekarzy wielu specjalizacji.