Wpis z mikrobloga

Orientuje sie czy idzie #!$%@?ć alkohol do bagażu podręcznego? Bo jest niby limit do 24% do 100ml. Po przejściu przez kontrole bezpieczeństwa taki sklepik z alkoholami na lotnisku i kusi jakiś truneczek do polski sprowadzić. Oni chyba przy bramkach tego nie sprawdzają co w plecaku cnie? xD
#wizzair #ryanair #loty #samoloty #podroze
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sumiru: na wolnoclowym praktycznie ile chcesz to kupujesz choć na pewno są jakieś limity. Jeszcze dają Ci torbę i normalnie wchodzisz z nią do samolotu.
@Marellion: @Ziutek_Grabaz: @piternet: btw. zawsze mnie zastanawia. siateczka z tej wolnocłowej powinna być umieszczona w bagażu czy mogę ją sobie trzymać w ręku? Wiem, że rzeczywistość dopuszcza nie chowanie tych zakupów, ale myślę o tym, czy linie mają prawo ci kazać to schować do plecaka, który nierzadko jest bardzo wypełniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@w00nski
@Marellion ogólnie w teorii z tego co ja wiem to towar z wolnocłowego jak najbardziej liczy się do bagaży, tzn w tanich liniach możesz mieć jedną sztukę bagażu podręcznego, a nie jedną sztukę i towar z wolnocłowego.
Natomiast sporo latając nikt nigdy się o to nie przywalił do mnie ani nie widziałem takiej sytuacji. Myślę to to taka niepisana umowa między liniami a sklepami duty free żeby nie sabotować sprzedaży