Wpis z mikrobloga

Oglądam z ciekawości vlog High League i nie dowierzam.

Wygląda to identycznie jak podczas KSW czy gal bokserskich. Jakieś tam rozmowy z trenerami, z fizjoterapeutami, potem jeden influencer mądrzejszy od drugiego opowiada, co powinno się robić podczas przygotowań XD Generalnie teatr. Teatr, bo ta banda dzbanów imituje prawdziwych sportowców, dla których te walki nie są zabawą, bo ryzykują tam zdrowie i życie dla pieniędzy i sławy.

Dla mnie to nic innego jak polski odpowiednik WWE, gdzie stado błaznów udaje sportowców. Różnica jest taka, że w USA to jest dla sztuki i występują kaskaderzy, czyli prawdziwi sportowcy (wyczynowi) a tu występują: byłe prostytutki, twórcy contentu dla gimbusów, pranksterzy i inne dziwadła.

Tylko Szpilka i Denis z tej karty walk to są sportowcy. Jeden zawodowy, drugi utytułowany amatorski. Reszta to plankton. A najlepszy jest ten cały ferrari, zwykły przygłup z wybujałym ego, który więcej przegrywa niż wygrywa i specjalizuje się w uderzeniach z partyzanta XD Typ ostatnio odgrażał się bokserowi (prawdziwemu wojownikowi) co wazy z 55 kg XD Przecież Ferrariego to strzałem by zabił nawet 10 kg mniejszy pięściarz.

PRZESTAŃCIE ROBIĆ Z TYCH ZER PRAWDZIWYCH SPORTOWCÓW, KTÓRYMI NIE SĄ.

#highleague #bekazpodludzi #famemma #polakicebulaki #gimbohumor #gimbaza #patologiazmiasta #cringe #takaprawda #gownowpis
Pobierz S.....y - Oglądam z ciekawości vlog High League i nie dowierzam.

Wygląda to identy...
źródło: comment_1663332503l3gHvt9y9Uu4x1TLP2hwWL.jpg
  • 27
@Sok_Mandarynkowy: czego przezywasz, wystarczy tego nie ogladac. prawda jest taka ze na normalne ksw ludzie #!$%@? polozyli i te wszystkie fejmy i inne gowna ogalda x razy wiecej osob, strzelam w ciemno. zreszta ksw to nie poziom ufc, a i w ksw ludzi nabijaly im freak fajty z pudzianem czy tam innymi popkami. (z zaznaczeniem ze pudzian sie wyrobil itd).

ludzie chca to ogladac to ogaldaja, zawsze bylo - wina i
@Sok_Mandarynkowy: No ja się lubię pośmiać z tych dzbanów ale nie wspieram finansowo więc sumienie mam czyste. Ja to traktuje na tym samym poziomie co jackass kiedyś w mtv dla odmóżdżenia. Może tylko martwić że młodsi na poważnie biorą te wszystkie konflikty i zadymy jakby na tym polegało normalne życie
@Sok_Mandarynkowy: Po 1 jako nie zawodowcy jeszcze bardziej teoretycznie ryzykuja zycie i zdrowie walczac.
Po 2 Chyba sie nie znasz na walkach skoro sadzisz ze zawodowy bokser by wygral z typem ktory jest wiekszy i od paru lat zapasy trenuje. Roslik by wpadl w niego i od razu obalil, jakby byl na glebie to by nie mial szans juz wstac
@Kilroy888: No świetnie. To jeden i drugi nie stał nawet koło prawdziwego sportowca jakim jest Łaszczyk. Poza tym sapanie się do 50 kilogramowego boksera i zgrywanie kozaka będąc ok 30 kg cięższym to po prostu śmiech na sali. Na gołe pięści pewnie by go ten Łaszczyk zgasił jak peta. A jak chce się Ferrari posiłować, to niech weźmie boksera/kick-boxera w swojej wadze i pewnie gówno mu wyjdzie z tych jego marnych
@Sok_Mandarynkowy XDDD Już się nie zesraj. Od zawsze MMA to był teatr, A NIE ŻADEN SPORT, bo jak inaczej nazwać "sport" w którym bije czy biła się zbieranina zapaśników, kick boxerów czy nawet strong manów itd XDD Nawet cały czas do tego teatrzyku dochodzą prawdziwi sportowcy..
Na galach freakowych masz przynajmniej to rozgraniczenie że to są amatorzy i tak naprawdę mają w dupie ten teatr zwany MMA, ale te wszystkie KSW czy