Wpis z mikrobloga

Heja swiry spod tagu #zegarkiboners i #zegarki.

Na co dzień noszę Apple Watcha, ale że się starzeje to chciałbym kupić tradycyjny zegarek, coś casualowego, coś co by dobrze wyglądało na ręce.

Generalnie podoba mi się militarny styl; wśród jakich marek powinienem się rozglądać?

Dodam że budżet to koło 1000 PLN.

Na alledrogo znalazłem zegarek w którym się zakochałem, co o nim myślicie?

https://allegro.pl/oferta/zegarek-meski-srebrny-timex-tw2u90200-11128545219

dziekuje bardzo za wszelka pomoc przy wyborze
  • 7
@octopussy8: Bardzo dobry wybór. Wygląd to kwestia indywidualna, ale moim zdaniem prezentuje się fantastycznie. Jeżeli masz ,,średni" nadgarstek (16-19cm), to do tego ma bardzo fajne wymiary, nada się i na co dzień i nawet do garnituru.
tw2u90200


@octopussy8: nawet małe Timexy są dość grube więc popatrz czy wejdzie Ci pod mankiety koszuli. No i kwarce głośno cykają więc jak na co dzień będzie leżał to będzie #!$%@?ł.

Automat z inną tarczą ma kopertę 39 mm i 12 mm grubości! Ten który chcesz kupić też jest w tym rozmiarze. https://www.zegarek.net/zegarki-timex/zegarek-tw2u83700

Jedni je hejtują, inni jak ja, je noszą. W zasadzie są to dobre zegarki z ciekawym designem ale
@octopussy8: bardzo ładny, jak się podoba to bierz.

Natomiast nie wiem jak jest dzisiaj, ale jeszcze parę lat temu Timexy strasznie głośno cykały, tak, że spać w nocy nie mogłem i musiałem wynieść do innego pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°) w ciągu dnia bez problemu, ale w nocy w ciszy to jakiś dramat był. Może już to zmienili.
@octopussy8 to co pokazałeś to klasyczny design tzw. Sector Dial. Ma go w swojej ofercie bardzo dużo marek od pokazanego przez Ciebie Timexa, przez Longinesa od @Somsiad-z-prawej po Patek Philippe Calatrava 5296G. Bardzo czytelny i ponadczasowy. Jeśli Ci się podoba Timex a nie możesz pozwolić sobie chociażby na Lonżina, którego przymierzałem i wygląda znakomicie, to go kupuj i noś z radością. Wrzucam zdjęcie PP, żebyś miał do czego wzdychać.
Pobierz
źródło: comment_1663356444pPAjeEfE0S5zK4crz0S6jt.jpg