Wpis z mikrobloga

Mieliście kiedyś takie zmywalne pióro kulkowe? Najpopularniejsze były chyba właśnie z Frixion jak na obrazku
Ostatnio przypomniała mi się sytuacja z podstawówki. Otóż pogniótł mi się w plecaku zeszyt od matmy cały zapisany tym właśnie długopisem. Po powrocie do domu babcia wpadła na pomysł, że wyprasuje go żelazkiem, żeby się wyprostował. Wieczorem, gdy zasiadłem do odrabiania lekcji okazało się, że cała treść zeszytu wyparowała xD
#szkola #pioro #truestory #heheszki
Lolenson1888 - Mieliście kiedyś takie zmywalne pióro kulkowe? Najpopularniejsze były ...

źródło: comment_1663303491QztXDgwH5aIJ8M9aNPmtSn.jpg

Pobierz
  • 9
@some_dev: @Lolenson1888:

Znam faceta, hydraulika, ktory tym dlugopisem pilota, scieralnym, zapisywał sobie notatki w notesie firmowym. Gdzie sie umówił na robotę, za ile, co i jak. Takie jego przenosne mysli. Gosciu ok 50-60 wiec wolal taka forme niz komorke. A dlugopis dała mu córka, moja szwagierka, bo zgubil swoj, na szybko potrzebował i tak o. Dostal ten, pojechal dalej do roboty.

Po jakims tam czasie polozyl ten notes w aucie
@Lolenson1888 ja go używałem do podrabiania zwolnień że szkoły ( ͡º ͜ʖ͡º). Najpierw nie szedłem sobie do szkoły w dniach/godzinach w których mi się nie chciało i było to np. 3 dni w miesiącu. Potem mamie mówiłem, że się źle czuje i nie pójdę na pierwszą czy tam pierwsze 2 lekcje. Usprawiedliwienie dawałem jej do wypisania tym długopisem, a potem tylko zmazywalem dzień i wpisywałem te na