Wpis z mikrobloga

@OlgierdAndrzejewski: Proponuję na następnym lajcie zrobić segment z wyjaśnianiem Ciebie, czyli zaproś pyczastego, analnego, wulkanizatora, salejmana, piSSiora39, petogaszano itd aby zadzwonili do Ciebie i w końcu wyjaśnili Ciebie w rozmowie.
To byłby piękny dzień na tagu, karuzela śmiechu kręciłaby się przez miesiąc jak nie dłużej.
Rzuć im wyzwanie, dzwonią albo kasują konta, a jeśli wyjaśnią Ciebie to Ty kasujesz konto tu i na yt.
A po tym co odwalił najodważniejszy z nich i najmądrzejszy (skoro bronią go że chciał ciebie zagiąć angielską wymową, co jest argumentem dla debili, bo nawet tutaj on mówił o czymś zupełnie innym XD) to efekt będzie jeden czyli spokój na tagu bo chłopaki zakończą działalność.
#kononowicz
  • 5
@OlgierdAndrzejewski: Oni wszyscy sami by się zgasili podczas rozmowy.
Jedyny który z tego towarzystwa miał jaja, co prawda wielkości orzeszków ziemnych, lecz okazało się że zesrał się podczas normalnej rozmowy bo to nie to samo co kozaczenie podczas pisania na wykopie, a tak się chwalił tutaj że on ciebie wyjaśni no i wyjaśnił się sam XD.
I pomyśleć że to środowisko mówiło że masz oklep na ulicy od nich XD jeśli
@andrzej-roman: wpierw to trzeba mieć z czego zadzwonić, bo większość z nich siedzi na zasiłku jak farara czy zarzygany2 czy jak temu cepowi z socjalnych na barszczańskiej było, może pissowiec by zadzwonił ale czeka jeszcze na przelew od meksykano za panele położone na grzybulcu