Wpis z mikrobloga

@NoKappaSoldier73:
Interesuje mnie setting tych gier ale nie trawię w nich pływania statkami ( ͡° ʖ̯ ͡°) Gdyby nie ten element to na ludzie można by grać.
Tak btw. ta wersja na gamepass pc wymaga instalacji ubishit lanuchera czy nie?
  • Odpowiedz
Interesuje mnie setting tych gier ale nie trawię w nich pływania statkami ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@vateras131: hmm... w AC Origins chyba nie ma pływania statkami. W Odysei wokół tego kręci się sporo gry bo masz całe bitwy morskie ulepszanie statku, misje na morzu. W Valhalla zostało to spłycone to wąskich rzeczek i głównie jako środek transportu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NoKappaSoldier73:
Każda część ma jakiś mankament xd
W origins nie podobała mi się za bardzo walka.
W oddysey bitwy morskie i tzw. fun police czyli herosi polujący na mnie i zabijający co chwilę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W valhalle grałem w podstawkę i przez jakieś 50h nawet nieźle się bawiłem. Problem w tym że po tych 50h patrząc po wyczyszczonych obszarach byłem w połowie gry dopiero,
  • Odpowiedz
@NoKappaSoldier73: Oj tak, AC: Odyssey, największy grind festiwal w grze single jaki w życiu widziałem. Przejście gry zajmuje 80h ale przez 90% czasu robisz w kółko to samo. Nudne, powtarzalne, puste.
  • Odpowiedz
@Krs90: Kwestia gustu. Osobiście ukończyłem tę grę 3 razy i zrobiłem 100% osiągnięć, a wciąż co jakiś czas ją odpalam i dobrze się bawie.
Po prostu uwielbiam klimaty starożytnej Grecji i nie pamiętam kiedy ostatnio gra dała mi tyle frajdy.
Fakt, że słaby z niej Assassin's Creed, ale jest bardzo fajną grą RPG
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krs90: bez przesady, zawyzyles o 30h :p poza tym inne assasyny są jeszcze gorsze, grałem podbym style w Valhalla i w odyssey i ten pierwszy zalaj mi drugie tyle :p
  • Odpowiedz
@annotate: Chciałbym ale serio przejście jej zajęło mi ~80h (mowa o Odyssey bo Origins było zdecydowanie krótsze i lepsze). Obecnie sprawdzam sobie Valhalle i jeśli chodzi o questy i levelowanie to jest trochę lepiej bo gra nie wymaga od Ciebie aż tak bardzo nabijania durnego levela.
Ogólnie dla mnie cała nowa seria od Origins ssie jako AC.

Osobiście ukończyłem tę grę 3 razy


@Howkiee: Podziwiam bo ja przy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krs90: ciekawe, dla mnie było odwrotnie. Valhalla to był taki durnowaty grind. Nawet jeden level za mało i nie mogłem zrobić questów, a były momenty ze autentycznie nie miałem żadnego pobocznego dla słabszych żeby coś podlewelowac. Jak przypomnę sobie to łażenie po jakichś chatach żeby zrobijac garnce to mnie żenada bierze że to robiłem. Nawet broń wybierałem taka żeby łatwiej to gówno było rozbijać bo nie każda dało się trafić
  • Odpowiedz