Wpis z mikrobloga

@Dziki_czoug: skąd pewność że jest w skrytce? Jakby została odebrana przez kuriera, albo włożona do paczkomatu to od razu by miała stosowny do tego status (umieszczona w paczkomacie/ odebrana przez kuriera). A twój status mówi tylko tyle że została wygenerowana etykieta, a nic nie zostało jeszcze wysłane ;)
@Leel00: a kurier w ogóle będzie widział że ta paczka jest w skrytce i skrytka jest zajęta?

@Andczej: nie mam powodów nie wierzyć by było inaczej. Dostałem wiadomość że paczka nadana od sprzedawcy. Współpraca dłuższą, w pręta nie wali
@Andczej: jasne, ale to nie jest zakup od firmy i że smartem, tylko od osoby i z paczką "cywilną". Tak jak wspomniałem, nie mam powodów by nie wierzyć, bo mieliśmy luźny termin realizacji i mógł to wysłać tez po niedzieli. Nie pierwsza nasza współpraca, więc w kulki nie leci. Skoro dostałem wiadomość że jedzie nadać, a potem druga że poszło, to na 99% tak było i widzę tutaj jakiś cyrk po
@vrtu15PE: rozmawiałem na infolinii, powiedzieli że nadawca musi się skontaktować i podać wszystkie szczegóły (numer nadania, paczkomat, its.), wtedy kurier przeszukuje paczkomat. Samo się nie naprawi, chyba że kurier przy wkładaniu przesyłki przypadkiem ją znajdzie. Więc siedzę i czekam.