Wpis z mikrobloga

Koleżanka chce kupić nowe auto, podoba jej się Yaris hybryda, ale ma zamiar jeździć także regularnie trasy po 400-500 km ekspresówką, czy to auto się w ogóle nadaje do takiego jeżdżenia, czy lepiej kupić coś z segmentu C?

Poza tym rozważa jeszcze:
Toyotę C-HR (ale droga)
Toyotę Corolla hatch
Hyundaia i30
VW Golfa
Kię Ceed.

Koniecznie automat.
Które z aut dostępne jest w normalnym terminie (od ręki lub za miesiąc-dwa)? Gdzie i jak je najkorzystniej kupić? Może zapłacić gotówką, ale do rozważenia są też opcje finansowania.

#pytaniedoeksperta #motoryzacja #kupautozmikro #samochody #toyota
Pobierz onionspirit - Koleżanka chce kupić nowe auto, podoba jej się Yaris hybryda, ale ma za...
źródło: comment_16632349327NcbA6T8KPIDpBaaVMQlW4.jpg
  • 42
@onionspirit: Nie wiem jak ta nowa, ale poprzednia generacja 1.5 100KM, hybrid powyżej 90km/h to już była mało przyjemna jazda, jeździłem tydzień wypożyczoną na wakacjach.
IMHO na regularne trasy ekspresówką to jednak segment C.
@onionspirit Yaris to zajebisty i mega solidny samochód. Regularnie wymieniaj olej i samochód będzie wiele lat służył bezawaryjnie. Jak ktoś pisze że dacia czy skoda lepsza to się po prostu nie zna bo to są dwie klasy gorsze auta.

Jedynie mam taki dylemat że przy 120 auto moze być trochę głośne. Ale tak to naprawdę polecam, mam poprzednią generację i nie mogę złego słowa powiedzieć na to auto
Jedynie mam taki dylemat że przy 120 auto moze być trochę głośne. Ale tak to naprawdę polecam, mam poprzednią generację i nie mogę złego słowa powiedzieć na to auto


@AlfredoDiStefano: To masz bardzo bardzo niskie standardy. Jak już siedzisz w toyocie to przejedź się corolla to zobaczysz dlaczego śmiać mi się chce jak przeczytałem twój wpis. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie ma żadnego auta segmentu B który