Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 94
#atencyjnysmuteczek (mój tag, więc można blokować)

Dzień dobry,
powoli się podnoszę z dołu. Nawet dziś planuję upiec ciasto czekoladowe! I może się pochwalę. Ale najpierw muszę załatwić papierologię na studia i zrobić zdjęcia do legitymacji - oby nie było ziemniaczanej mordy mocno.

To był ciężki okres w moim życiu. Uświadomiłam sobie to wczoraj przechodząc koło alkoholu i myśląc, a może by się zwyczajnie napić do zgonu. Jednak tak zrobiłam ponad pół roku temu i skończyło się to tragicznie. Od lutego jestem abstynentem i dobrze mi z tym i jestem z siebie dumna. Alkohol wracał do mnie przy każdym dole jak ten,a tym razem sobie dałam rady.

Trochę smutno być dwudziestodwuletni alkoholikiem, który nie może dotknąć alkoholu, bo zaczyna pić non stop aż do zgonu przez dłuższy okres. Ale to choroba jak każda inna. Trzymam się i to jest ważne.

Miłego czwartku i czekajcie na zdjęcie ciasta czekoladowego!

PS. Z rana wyglądam jak niewinne, zagubione dziecko.
smuteczek2000s - #atencyjnysmuteczek (mój tag, więc można blokować)

Dzień dobry,
pow...

źródło: comment_1663232748tBTDgxgtXC3PbInTkpsodp.jpg

Pobierz
  • 53
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smuteczek2000s: Makijaż to tam można olać a nawet jego brak jest lepszy, zwłaszcza jak nie masz zmarszczek ani jakiegoś syfu na twarzy. Jak widać na każdym zdjęciu, uśmiech robi największą robotę. Chyba, że to tylko ja tak postrzegam xd