Wpis z mikrobloga

Songpop w popularnych tagach :) Ale nie #songpop tylko #songpop1

A teraz, żeby nie było, że spamuję - prośba do uczestników:

Zerknijcie w tabelę i jak coś się nie zgadza, albo brakuje jakiegoś wyniku to dajcie znać. Wpisujemy w miarę możliwości regularnie, ale przy 160 "walkach" łatwo o błąd.

I przy okazji, bardzo dużo rozegrano jak na początek turnieju, mam nadzieję, że niedługo nieaktywni dołączą i się uda dokończyć szybko tę fazę. A kolejna faza będzie... chyba niespodzianką. Na prośbę uczestników zrobimy kolejną rundę w grupach, zwiększając ilość Wyzwań do 6. Dzięki temu będzie większa szansa, że przejdą dalej najlepsi. Jak to będzie wyglądać? Z tych 16 grup 32 najlepszych trafi do ośmiu czteroosowobych i wyłoni najlepszych 16. Potem będzie drzewko, ale liczba wyzwań wzrośnie do 8. Plany są zmieniane na bieżąco, bo jest to pierwszy turniej i akurat z tym pomysłem wyszedł @sheslostcontrol:

Aha, jak zauważyliście, pojawiła się nowa kolumna, w której wstawiam to jak wyświetlana jest dana osoba w grze. W przypadku facebookowiczów jest to imię i inicjał nazwiska. Jest to pomocne, gdy gra się z wieloma ludźmi i człowiek nie wie co jest w ramach turnieju, a co nie jest. @ppj: chyba to był Twój postulat. To jak możecie to podrzućcie mi z Waszych grup kto jest kto.

To tyle. Powodzenia!

PS. dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi: http://www.wykop.pl/link/1312623/i-wykopowy-konkurs-songpop/
  • 2
@Kozzi: Poprawione. Po prostu po każdym dopisaniu wyniku trzeba zaznaczać daną grupę, klikać sortuj, zaznaczać dwa zakresy i rodzaj sortowania. Na pewno na koniec tej fazy wszystko będzie wyświetlane tak jak trzeba.