Wpis z mikrobloga

Przez ostatni okres wchodziłem tu czasem poczytać dla beki aby nie sprawdzać wysrywów robionych na jedno kopyto.
Najbardziej śmieszą mnie osoby nakręcone na "Sprawe dla Reportera", które nagle płaczą z zawodu.
Nie wiem co wy sobie wyobrażaliście, trzeba było jeszcze Ewe Lipke i Maria z Krzaków dodać jako ludzi kompetentnych do walki z centralą.Szkolna i tak się skończyła.
#kononowicz #beka
  • 13
@BomBom: Płączą ci, którzy myśleli, że Pawełek zrobi rewolucję i strąci centrale. Dla mnie to jest tak absurdalne jak wiara w to co mówi polityk podczas kampanii wyborczej. Ile razy wyszło, że to chorągiewka? cały czas. Drugi to ten Olgierdano, który jak siedział na wykopie straszył innych dojechaniem i bluzgami gdy ktoś miał inne zdanie. Typ nie umie odpowiedzieć argumentem tylko zachowuje się jak 30letnie dziecko. Beka z tego, jęku zawodu,
@BomBom: Poczekam na reportaż z którego wyjdzie o co zwykle w tym programie czyli zwykła komedia w stylu śpiewania Don Wasyla rodzicom mającym umirające na raka dziecko. Olgierdano jedynie co może to zapowiadanie co zrobi. Trwa to tyle czasu , że gdyby cos mół to już dawno by to zrobił.
@ACE41: w sumie na razie jedyny jęk zawodu wydał Paweł na lajcie. Sprawa dla reportera na tagu z tego co widzę jest raczej przedstawiana jako coś pozytywnego, coś co przyspieszy koniec szkolnej.
@ViFio: Jasne napewno coś wyjdzie .Centrala ma poparcie wszystkich mających związek ze Szkolną od Czeczetkowicza po Niemieckiego i raczej większoś potwierdzona u wielu osób sprawa,że jedna osoba mająca inny punkt widzenia jest na straconej pozycji.
Jedyne czego się spodziewam po reportażu, że wleci na ten kanał i ludzie się pośmieją z cyrku i wierszy Cymańskiego.
https://www.youtube.com/c/Oszaty
@ViFio: Teraz to dowaliłeś jak kaczyński z marihuaną . Czeczetkowicz stworzył Kononowicza i to dzięki niemu był najlepszy okres, gdzie cały czas coś się działo, a Konon przechodził apogeum popularności. Czeczet to ojcies i stwórca Kononowicza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ACE41: I taka jest wiedza olgierdakow o uniwersum, wczesniej pytali kto to pomnikarz, teraz nie znaja czeczeta i jeszcze twierdza ze menel andrzejewski junior, tez nie ma nic wspolnego ze szkolna, ciekawe ze wojcik to juz ma i moze sie atencjonowac na tym tagu xD
@COVID-21: Wójcik nic nie znaczy, nie wiem po co go tak ciągle wywoływać. Czeczet z uniwersum nic wspólnego dziś nie ma i to jest zupełnie naturalne, jakoś nie widziałbym go biegającego po Szkolnej z kamerą w dzisiejszych czasach. Porobił sobie jaja tak samo jak drugi Kołodziej i tyle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ACE41: Po to ze 60% tagu o knurze jest nim #!$%@? ido tego on sam tu przylazli reklamowac swoj gowno kontent nie majacy za wiele spolnego ze szkolna. I to ze faktycznie dzisiaj sie tam nie pokazuje, nie odbiera jego wkladu w zaistnienie konona w internecie.