Wpis z mikrobloga

Troche przypał a trochę miło, zostałem udupiony na 12 godzin w Barcelonie więc idę zwiedzać na szybko.

Mieliśmy odebrać 2x BMW M1 w Barcelonie. Na miejscu okazało się że Hiszpanie nie mają zbyt szybkich przelewów i pomimo tego, że odbiorca BMW zapłacił w poniedziałek pieniędzy u nich na koncie dalej nie ma, a na potwierdzenie przelewu nie wydadzą aut.

Szybka decyzja - bkwas zostajesz na miejscu a ja jadę sam lawetą rozładować jedno auto, wziąć drugie i wracam do Ciebie, może w międzyczasie dojdzie przelew to odbierzesz auta.

A dealer pracuje tylko do 18. Więc czekam na telefon, ale pojechałem metrem do centrum żeby zjeść pierwszy raz w życiu Paellę.

Swoją drogą w restauracji zestaw zupa+paella+kawa+deser 13euro.
W restauracji, nie jakimś barze, więc tanio i naprawdę dobre :D

Teraz wsiadam do autobusu i będę zwiedzać z najlepszego miejsca jakie znalazłem - obok kierowcy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Cel: Le Sagrada Familia bo poddaje się powoli jeśli chodzi o odbiór tych BMW.

I z jednej strony super - nigdy nie byłem w Barcelonie. Z drugiej strony siedzę pod telefonem, wolności nie mam zbytnio i nie mogę się oddalić za bardzo i prawdziwie pozwiedzać. No i jestem sam, a chodzenie samemu bez jakiejś bratniej duszy traci trochę urok.

Pojadę do tej bazyliki, zjem pewnie jeszcze coś po drodze i wracam tam powoli na miejsce żeby wyłożyć się na plaży - bo nie wiem co innego mogę ze sobą zrobić. Jakoś wolę wizję samotności, widoku na morze którego nie widziałem od lat i świętego spokoju. Bluzę mam, kurtkę też, na dobrą sprawę jeśli nie będzie padać mogę tam spać i czekać aż kolega wróci lawetą i zdecydujemy co dalej.

W poprzednim wpisie pisaliście, że zazdrościcie.
Ale tak całkowicie szczerze cały ten wypad + zarobiony hajs oddałbym za parodniowy wypad z przyjaciółmi gdzieś do jakiegoś domku, albo wypad pod namiot z NieŻoną.

Kiedyś lepiej mi się zwiedzało świat samemu, teraz jakoś tak dziwnie i czuję niedosyt. ¯_(ツ)_/¯

#rozkminkrzaka
bkwas - Troche przypał a trochę miło, zostałem udupiony na 12 godzin w Barcelonie wię...

źródło: comment_16631634268Yt3l0zB94kWojMqVbMWW4.jpg

Pobierz
  • 9
Troche przypał a trochę miło, zostałem udupiony na 12 godzin w Barcelonie więc idę zwiedzać na szybko.


@bkwas: No to się minęliśmy, wracam za kilka dni do Bcn ( ͡° ͜ʖ ͡°) Daj znać kolejnym razem jak utkniesz, należy Ci sie dobre winko : D

A, mogę podeslac namiary na taniego chińczyka z dużymi porcjami jak budżet jest ograniczony : )
@bkwas: Można spokojnie zostać w mieście na 7-10 dni i się nie nudzić. Mowię tu z perspektywy osoby bez auta, nawet podmiejskie połączenia są bardzo dobre. Jak mnie jeszcze z pracy nie wywalą to z chęcią po godzinach pokaże ciekawe miejsca które oczywiste nie są : ) Ja jestem cały czas pod wrażeniem street artu i sztuki współczesnej która w tym mieście faktycznie żyje.