Wpis z mikrobloga

Okazuje się, że jej twórcy zamierzają zmienić nieco świat i fabułę – tak, by za bardzo nie naruszyć koncepcji oryginału.'

[...]

Wszystkie twarze postaci są tworzone przez jedno studio [...] Dzięki temu każda z nich będzie unikalna, a gracz nie powinien mieć odczucia zbliżonego do déja vu podczas rozmów z NPC.

@MOSS-FETT: no to niech się w końcu zdecydują
@HachiRoku: Od początku mówili, że polski dubbing będzie. Ale wiadomo, że za to będzie odpowiadać polski wydawca, a wiadomo jak to jest z polskimi wydawcami. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym część tych aktorów jest już na emeryturze, przynajmniej dwóch nie żyje (Obertyn i Tomecki)... Mikołajczak pewnie wróci, Bauman pewnie też, Marzecki być może, bo nadal jest aktywny zawodowo, ale co z resztą? Cholera wie.
@taraqui: Ale w czym się nie zdecydowali? Przecież jest napisane, że zamierzają nieco zmienić świat i fabułę. No to jak to unikalne twarze temu przeczą? W Gothicu tylko najważniejsze imienne postacie miały unikalne twarze, tj. przyciele Beziego, Xardas, Lee, Gomez, Y'Berion, Cor Angar, Thorus... Reszta korzystała często z tych samych twarzy, tylko zmieniały się modele głowy. Twarze tych najważniejszych postaci pewnie będą wierne oryginałowi, a jakieś noname'y i drugo-trzecioplanówki będą mieć
@PuriPuriPrisna: zluzuj, to była ironia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mi właśnie z tym też kojarzy się gothic, że 3/4 npców wygląda i brzmi tak samo i to też robiło unikalny, wspominany po latach klimat. Myślałem że mój żarcik będzie czytelniejszy do wyłapania