Wpis z mikrobloga

@BenizBurger: na weekendowe wyjazdy spoko, gorzej gdybyś miał się tym bujać na codzień...żłopie sporo. Nowsze auta z większa mocą sporo mniej spalą, ale ogólnie 2.8 fajny silnik, nawet ładnie brzmi.
@BenizBurger mam polifta 3.0i i nijak się to ma do współczesnych samochodów. Pozatym są już stare, zawsze coś wyjdzie nie tylko z eksploatacji ale też wieku. Czy to woda w servo, przez zatkane odpływy, czy to zamulona chłodnica, czy też jakieś problemy z zawieszeniem, siłownikami, szyberdachem. Korozja też już jest często obecna co może ciężko rozpoznać jak ktoś zabezpieczy chwilowo.
@PodniebnyMurzyn: No jest drogo, ale #!$%@?ąc od ceny, czy te Beemki to były dobre konstrukcyjnie samochody?


@BenizBurger: #e39 nie do #!$%@?, miałem przez 7 lat ten model z dwulitrową benzyną, rzędową szóstką i przez te 7 lat olej wymieniałem, aku wymieniłem bo był jeszcze oryginał i trochę zawieszenia, złote auto, tylko rdza jadła, progi zjedzone w środku, tylna klapa
@BenizBurger: Auto pancerne było jak było nowe. To że dzisiaj wygląda jak wygląda właśnie o tym świadczy. Niestety ze starości mnóstwo problemów może wyjść. Ja miałem 25 letnie e36. Niby piękne ale co chwila co się srało. Nie panewki, nie elektryka ale np zardzwiałe śruby, pekające plastiki w układzie chłodzenia czy wypadające z prowadnic szyby.

3/4 usterek wynikało ze starości, a nei wadliwego projektu lub zużycia, a przed ty nie da
@BenizBurger: z minusów to przedlift i brak msporta, środek mi sie nie podoba ale to kwestia gustu, manual to nie jest plus w E39 - o dziwo bardziej niezawodne są automaty (a i bardziej pasują do auta). Do tego brak LPG - tak sobie bym powiedział.

W tej cenie znajdziesz 525i/530i (polift, lepsza elektryka itp.) i to w msporcie. Lepiej kupić taniej i zrobić porządnie (jeśli tylko buda jest zdrowa) bo
@BenizBurger: Dbać o układ chłodzenia i jazda. Nie dopuść do tego, żeby się przegrzała, a M52 lubią się zagotować. Poza tym 27 k za przedlifta? xD prosze Cię, nie rób tego. Jak chcesz e39 to tylko po 2001 roku. A no i sprawdź czy działa otwieranie tylnej szyby w bagażniku (super opcja)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BenizBurger: na weekendowe wyjazdy spoko, gorzej gdybyś miał się tym bujać na codzień...żłopie sporo. Nowsze auta z większa mocą sporo mniej spalą, ale ogólnie 2.8 fajny silnik, nawet ładnie brzmi.

@fff112: Porshe 3.8l 650KM pali przy 110km/h 7 litrów xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Foyth: Ta...a pojedź do miasta i poprzyspieszaj trochę to 15 Ci nie styknie nawet

@fff112: wiadomo, że mowa o jeździe po autostradzie i w mieście będzie palić jak smok, ale moje E46 2.5l 192KM pali tyle co najnowsze Porshe. Wiadomo, w Porshe masz 8 biegów, lepszą aerodynamikę i silnik który lepiej wykorzystuje energię ze spalania.