Wpis z mikrobloga

Mamy to! Pierwszy cel za nami, dyszka zleciała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Checkform - 10 tydzień


Założenia:
90kg do końca roku/0,7 kg na tydzień
Startowałem: 106,9 kg
Poprzednia waga: 97,8 kg
Nowa waga: 96,9 kg/ - 0,9kg (-10kg)
śr. tygodniowy spadek masy ciała: 1,0 kg

W tym tygodniu zrobione:
+ 50km rowerem (485km)
+ 270 burpees (x1395)
+ 0 push ups (x785)

Przepracowany tydzień i nawet obżarstwo w sobotę tego nie zepsuło;) chyba największy Pacman wjechał na urodzinach, ale cały czas do przodu. W najbliższą sobotę robię ostatni pomiar i zdjęcie porównawcze jak się zmieniły proporcje przed 2-tygodniowym urlopem. Mam ambitne założenia na urlopie, tj. nie przytyć:D jadę na autostopową wyprawę na Bałkany, więc będzie dużo aktywności. Także robimy w sobotę 11 tygodniowe podsumowanie i później wracam po 3 tygodniach na kolejny checkform ;)

#beikowaforma #chudnijzwykopem #dieta #redukcja #mirkokoksy #fitatu #trening #metamorfoza
  • 8
@Beik: Gratki, byku. Ciśnij dalej. Jedno, co mnie cieszy, to założenie zdrowego spadku per tydzień, a nie jakieś surrealne 2 kg, jak to robią niektórzy. Na urlopie, co zjesz, to pewnie wychodzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Beik: ja zredukowałem carbo, do tego 8/16 i ostatni posiłek o 16.30 - 17.00 siłownia co drugi dzień i dodatkowo basen w sobotę i niedzielę. schudłem już 7kg ze 106 na 99
@ismenka: jak ktoś waży 110-120 kg to te 2kg na początku nie jest jakieś surrealne, ale oczywiście. Ja podszedłem do tematu gubienia wagi zdroworozsądkowo, ćwiczę, zwiększyłem aktywność i krok po kroku, zmieniając nawyki żywieniowe. Raczej nie jest mi groźny efekt jojo i mam mnóstwo energii i motywacji do działań. Byle zdrowie dopisało i będzie dobrze.
@Beik: po 10 tygodniach nadal trzymasz te początkowe 2200-2500 kcal?

Mega fajnie Ci ta waga schodzi zwłaszcza biorąc pod uwagę że na Na samych burpees i rowerze
@mleki: Tak zauważyłem, że raczej 2100-2200 kcal nie przekraczam w tygodniu ale zdarzają się takie dni imprezowe (raz w tygodniu), gdzie ponad 3k przekraczam. Moje zero kaloryczne to około 2900 kcal.

Czy ja wiem, mocno się trzymam kaloryczności i treningów. Robię dużo więcej kroków każdego dnia, zdarzają mi się godzinne spacery ostatnio. Od poniedziałku do piątku po 40 min roweru dziennie. Waga byłaby pewnie niższa o co najmniej 1-2kg gdybym sobie