Wpis z mikrobloga

Już się na Linkedinie ktoś zesrał o tą reklamę, "dlaczego to robicie polskim dzieciom? Jak to pogodzić z deklarowaną przez Państwa strategią odpowiedzialności?"

Nikt nikomu nie wpycha hotdoga na siłę do mordy ani napoju energetycznego nie wlewa. Wystarczy nauczyć dzieci żeby tego gówna nie zamawiały a to co Żabka chce promować i jak to ich wybór, to prywatne korpo. Niedługo zdrowotni faszyści zabronią wszystkiego, alkoholu, fajek, fast foodów, a za zjedzenie Big Maca będzie kara śmierci #!$%@? bo co na to powie twoje ciało. W teoretycznie wolnym kraju.

#bekazpodludzi #bekazlewactwa #zabka
IndustrialFgt - Już się na Linkedinie ktoś zesrał o tą reklamę, "dlaczego to robicie ...

źródło: comment_16629560177DKVnZ4w8jsnehZRx84gdJ.jpg

Pobierz
  • 161
Jeżeli 7-9 latek ci mówi tato daj 10zl na monsterka i hotdoga to gdzie byłeś przez cały okres jego życia? Po fajki wyszedłeś? Trzeba być psychicznym żeby nie wychować dziecka jak należy i potem karać reklamodawców że tak się stało,że młody w podstawówce łyka monsterka.


@lizakoo: Ty tak poważnie? Jakie rodzic ma szanse w starciu z ogromna machina korporacyjna pełna specjalistów od psychologii, marketingu, trendów? Czasy się zmieniły. Dziś cały sklep
@stjimmy: Tak tak porównuj mnie z komunistami, tu kolega wyżej porównał mnie do Konfiarza, jeszcze brakuje porównania z ruską onucą, starym pijanym i państwem islamskim.

Rozumiem że wyrażanie przeciwnej opinii oznacza że jestem wrogiem narodu? I sprzeciwianie się gnojeniu legitnych biznesów?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Hap0l:

ta tylko sobie szkodzi, to że może zacząć przenosić hiv na co jest o wiele więcej % szans niż w wypadku osoby zdrowej


Ciekawe czy ma to związek z np. problemem niedostępności czystej heroiny i braku ogólnego programu terapeutycznego wykrywania osób uzależnionych. Hmmm moze gdyby tak istniał sposób dystrybucji likwidujący ten problem? Ale nie, lepiej zakazac xD

kogoś zabić nożem będąc na fazie to tylko sobie szkodzi


Bo jak wiadomo