Wpis z mikrobloga

#f1 niedziela na monzy, zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otóż dostanie do security (wersje z czarnej linii - villasante) okazało się być jednym wielkim kabaretem. Włosi pogrupowali stanowiska security w kilka większych grup, lecz zrobili tylko JEDNO malutkie wejście do tych kolejek (zdjęcie). Stewardzi tylko „kierowali” ruchem w środku tych mniejszych kolejek, a mieli totalnie to w dupie co sie dzieje przed wejściem do tych kolejek. Skutek? Dostanie się do tych kolejek wymagało pchania sie i #!$%@? na siebie wzajemnie, bo z kilku stron ludzie próbowali sie wepchać, a w większości ta wielka wspólna kolejka i tak czy siak cały czas stała w miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale to nie koniec. Kojarzycie przy ascari ta wielka reklamę rolexa na gorze? To są schody by przejść do wewnętrznej części toru. Jakiś idiotyczny Włoch wymyślił, ze ustawia ludzi za równo NA POCZĄTKU jak i NA KOŃCU tego mostu i będą dwa razy sprawdzać bilety. Skutek? #!$%@? korek by w ogóle przejść dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pociąg z centralnego w Mediolanie był o 8:55. O 12 równo dopiero usiadłam na swojej trybunie. Ludzie, którzy pojechali na tor o 7 rano, oglądali f3 z kolejki na tor na telefonie. Grande #!$%@? strategia. Z powrotem urywam się z kilku ostatnich okrążeń wyścigu niezależnie od wyniku, bo inaczej powrót będzie niewykonalny i zajmie cały wieczór. Nigdy więcej #!$%@? monzy. Nie polecam i odradzam ten wyścig całkowicie.
Pobierz
źródło: comment_16628914892tRNZHDvfhaVbC0zrJhs6h.jpg
  • 13
@kolegaBob: Oczywiście są wielki kolejki a jak ( ͡° ͜ʖ ͡°) na szczęście zrobiłam zapas jedzenia i picia w budkach pod torem, żeby nie musieć łazić i stać w kolejkach, bo dzisiaj jest jeszcze gorzej niż wczoraj
@flululuk: Jak stałem w tej kolejce to odważny Włoch rozmontował barierkę i utworzyl drugie wejście. Jeśli chodzi o powrót to dojście z toru na stację kolejową zajmuje około 50 minut, więc jest to jakaś opcja
@flululuk: stoję sobie w kolejce po tokeny, bo stara wczoraj nie chciała, podchodzisz do kasy i co, gówno, płatność jedynie gotówką, oczywiscie za duży wysiłek zorganizować jakiś napis żeby było to ogarnięte :) kolejna godzina stracona, jak tłum na wnętrzu parabolica? Da się jeszcze usiąść?
  • 1
@J4Y2K obszedłem tor dookoła w te i z powrotem i dosłownie WSZĘDZIE przy płocie i torze są ludzie. Ławki skądś pokradli i na nich stoją, cześć brała próchna drzew i na nich stoją przy płocie xD

Teraz jestem za trybunami 18, 19, 20 i zapełnienie na oko 30-40%
@J4Y2K: Same here. O ile po tym co przeżyłem na Monzie w 2019 byłem naprawdę pozytywnie nastawiony i tylko dlatego wróciłem; miałem nawet już plany w przyszłym roku jechać z kumplami z pracy, bo się napalili po GP Węgier, o tyle teraz? Dam sobie chyba spokój z Monzą przez najbliższe kilka lat ;)