Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam nad iPhone bo nie widzę nic ciekawego ze strony androida a Samsunga jakoś nie lubię ¯(ツ)/¯ ale po konferencji zapał do iPhone trochę opadl i nie chodzi tu o cene.

Moje Ostatnie 3 smartfony: Motorola moto g3 ~> OnePlus 3 i aktualnie ponad 3,5 roku OnePlus 7 pro.

Rozważam OnePlus 10 pro ale marka nie zmierza w dobrym kierunku, tzn coraz to wiecej negatywnych opinii się słyszy o sofcie który to swego czasu był ich znakiem rozpoznawczym.

Boje sie tez ze wydam siano na 14 pro max ze będzie brakowało apek i tego co mam na Androidzie, a przecież zmieniamy telefon po to żeby dostać coś nowego, coś extra prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Rozważałem jeszcze jakiegoś składaka ale myślę ze to jeszcze za wcześniej i trochę bym mnie irytowalo miejsce zgiecia telefonu.

Co myślicie? Co możecie polecić?

Albo jest jakiś mirek/mirabelka co przesiadła sie po długich latach na Androidzie do świata Apple i chcę sie podzielić swoimi wrazeniami oraz dlaczego (nie)chce wracać do androida? :D

Pozdrawiam cieplutko ( ͡ ͜ʖ ͡)

#iphone #telefony #smartfon #android #ios
  • 15
@MarekAntoniusz: mam ten sam telefon też ok 3lata i zamówiłem IP 14 pro max. Zależy jak używasz telefonu to już musisz sam zdecydować. Jak chcesz androida koniecznie to patrz na vivo czy opo lch ostatnie flsgowce są mega kozak
@Wizun dzięki napewno zerkne;) jak będziesz mieć chwilę i przyjdzie do Ciebie iPhone to daj znać jak wrażenia. ( ͡ ͜ʖ ͡) A jak Ci działa aktualnie OnePlus po Tych 3ech latach? Mi osobiście cały czas sie podoba i to ze ekran jest bez żadnych dziurek czy innych notch'y ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: tylko bateria podupada
Albo jest jakiś mirek/mirabelka co przesiadła sie po długich latach na Androidzie do świata Apple i chcę sie podzielić swoimi wrazeniami oraz dlaczego (nie)chce wracać do androida? :D


@MarekAntoniusz: Nigdy nie dostałem nie potrzebnego powiadomienia na iPhone. Nigdy. To było dla mnie ważne a mój poprzedni samsung przelał czarę goryczy jak dostałem powiadomienie o premierze galaxy s9. W samsungu co i raz w aparacie dostawałem powiadomienie o tym że nowe grafiki
@MarekAntoniusz: to że nie ma dziur i że nie powtarzają tego to jednocześnie jest dla tego modelu zaletą i skandal dla pozostałych.
Telefon śmiga aż miło, zero problemów, aparat do dupy i bateria licha, poza tym gdybym teraz nie wziął srajfona to bym dalej używał, no w zasadzie co bym nie wziął z androida to nie wiem czy przegoni oczywiście w odniesieniu do czasów z premiery op 7 pro ten telefon.