Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powodem mojego przegrywu musi być genetyczne pochodzenie od typowego chłopa pańszczyźnianego setki lat wstecz. Byłbym drugim Elonem Muskiem gdybym zamiast bezproduktywnie spędzać czas grając w gry, pić piwko i przeglądać tagi #przegryw i #blackpill przez które mam tylko #depresja zamienił na nałogowane poszerzanie swojej wiedzy i produktywne rzeczy. Czemu nie mogę uzależnić się od produktywnych bodźców zamiast robienia sobie z mózgu papki codziennie? Szkoda, że nie byłem nigdy dzieckiem, które trzeba wyganiać na zewnątrz bo ciężko go oderwać od nauki xD Teraz jestem prawie 30-letnim przegrywem, który chciałby coś zmienić ale non stop robi to samo. Sprawdziłem ostatnio swoje wyszukiwania google/youtube. Wiecie, że co jakiś czas przeglądam te same materiały? Np. chciałem się nauczyć programować i nauka polega na tym, że non stop gromadze wartościowe materiały, oglądam fimy jak zacząć ale nic praktycznego nie robię i wciąż szukam coraz to nowych rzecz które mogę dodać do ulubionych xD tak samo z emigracją do USA, która gdzieś zawsze mi się marzyła. Co jakiś czas oglądam filmy jak się żyje, relacje z podróży i jara mnie to ale nakręcam się do oglądania jeszcze większej ilości materiałów a nic nie robię w tym kierunku xD Nawet w swoim notatniku znalazłem postanowienia noworoczne z 2019 i 2020 roku totalnie nie ruszone. Chciabyłm coś zrobić ze swoim życiem, zarabiać więcej, coś zobaczyć, przeżyć a jedyne co robię to kompulsywne marnowanie czasu na głupoty w internecie i picie alkoholu żeby szumiało w głowie i było fajnie spędzając samotnie dzień przed komputerem xD

#prokrastynacja #feels #zalesie #dzialanie #produktywnosc #rozwojosobisty #nauka ##!$%@? #samotnosc #wojak #doomer #zmeczenie #praca #psychologia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #631c6c152a8b3eb93a7dcb4c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Powodem mojego przegrywu musi być g...

źródło: comment_1662808551dVTXHedYmVpDRvymfuTVYE.jpg

Pobierz
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania:

Szkoda, że nie byłem nigdy dzieckiem, które trzeba wyganiać na zewnątrz bo ciężko go oderwać od nauki xD


O ile nie jesteś jakimś geniuszem albo nie masz uzdolnień do nauki akurat tych najbardziej cenionych na rynku pracy dziedzin (choćby wspomniane przez Ciebie programowanie) to taki styl życia za młodu też prowadzi do przegrywu.

Bo w pewnym momencie zaczynają wychodzić braki w socjalizacji, pogłębiająca się izolacja społeczna i poczucie osamotnienia związane
TakiJeden: Wiesz albo zacznij od małych kroczków, nawet kilka minut dziennie na coś, choćby spacer, nauka angielskiego czy co tam zechcesz. Albo idź do terapeuty, to też jest dobre rozwiązanie, które ci pomoże. Także próbuj po prostu chłopie, pamiętaj małe kroczki, byleby do przodu i powodzenia!
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania: Moja rodzina pochodzi od stajennych przez pokolenia #!$%@?ących na pana szlachcica do wybuchu II wojny światowej. Dalsza rodzina jak więcej wypije to ją czasem bierze na takie wspominki i atmosfera staje się lekko napięta XD
nie zawsze taki rozwój to szczęscie bardziej taki rozwój/kop w troche mniejszym stopniu typu lepsza praca/ własna firma czy mieszkanie dom


@DrumBass: #!$%@?, po co ci lepsza praca, firma, mieszkanie skoro nie będziesz miał nic poza tym? Żyjesz po to żeby móc robić to chcesz po pracy, wskoczyć na kajaki, spa, góry czy co tam chcesz.

Szczęście to nie jest "posiadanie lepszej pracy", posiadanie lepszej pracy to bycie trochę mneijszym niewolnikiem,