Wpis z mikrobloga

Czy wy macie świadomość tego, że jeszcze tej zimy nastąpi lockdown energetyczny i wyzerowanie waszych wszystkich środków na kontach przez Klausa Schwaba?

Potem wszystko zostanie wytłumaczone przez polityków pustymi frazesami jak to im przykro, ale rejestry bankowe się nie zachowały

#teoriespiskowe #szury #lockdown #wielkireset #wojna #rosja #ukraina #banki #klausschwab #polityka #ekonomia #gospodarka
  • 18
@Ynfluencer: Od lata się przygotowuję na blackouty. Kupiłem wiatraki, za chwilę dorzucę PV, kupiłem inwerter hybrydowy i zestaw baterii 6kWh. Na koncie i tak dużo nie mam bo kredyty... Kominek z płaszczem wodnym zamontowany. Jakoś to będzie.
i wyzerowanie waszych wszystkich środków na kontach przez Klausa Schwaba


@Ynfluencer: Nic takiego nie nastąpi, panuję błędne przekonanie, że korporacje i możni tego świata chcą ubić klase średnią a to nieprawda. Bez klasy średniej korporacją nie będzie komu produkować swoich produktów. Na razie to są tylko chore zmazy kilku odklejonych polityków z którymi jak będzie trzeba to zrobią porządek
@Ynfluencer: To tylko twoja paranoja. Owszem do tego to zmierza, ale nie zrobią tego nagle. Jak już to za kilkanaście lat co najmniej. I nie w formie wyzerowania, a powolnego dawania "lepszej" alternatywy. Wyzerowanie, tak samo jak pozbawienie żywności, wyzwoliło by w ludziach dosadny bunt.