Wpis z mikrobloga

Dozownik do mydła przy zlewie w kuchni- co o tym sądzicie? Macie jakieś doświadczenia? Nigdy czegoś takiego nie miałem, a opinie w necie są zaskakująco pozytywne, ale wiadomo 60gr za wpis funkcjonuje nie tylko na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najbardziej mnie zastanawia czy to się nie psuje, albo nie luzuje (zakładając średnia jakość np. 150zl za dozownik)
#remontujzwykopem #kuchnia #meble
Pobierz kolejktorajezdzilapopsie - Dozownik do mydła przy zlewie w kuchni- co o tym sądzicie?...
źródło: comment_16627062495jwE74pCHZNrMm6TvwHwwM.jpg
  • 25
@kolej_ktora_jezdzila_po_psie: przy remoncie kuchni byłem przeciwny. Nie wiem jak z jakością i czy nie byłby uwalony od osadu czy kamienia.
Mam natomiast przy zlewie w kuchni "zwykły" dozownik do mydła z taka pompką i ogólnie to jest ZAJEBISTE. Płyn do naczyń można bardzo mocno rozwodnić a mimo to jedno pompnięcie na gąbkę pozwala umyć parę rzeczy i nie ma szans, jak przy butli z płynem że przypadkiem wyleje się pół szklanki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kolej_ktora_jezdzila_po_psie: Bardzo ułatwia utrzymanie czystości. Pół roku temu zamontowałem sobie, bo miałem fabryczną dziurę w zlewie i wtedy okazało się, ile miejsca zajmuje luźna butelka ludwika i o ile łatwiej po prostu podsunąć pod to gąbkę i nacisnąć kciukiem. Jeden z lepszych zakupów do kuchni. Ale więcej jak 35 bym za to nie dał, chyba że potrzebujesz jakiś fikuśny, bo w środku to jedno i to samo.