Wpis z mikrobloga

Muszę przeprosić koleżankę @Sandrinia, jak na zawołanie zaraz po ruszeniu w teren, odwiedziły mnie dwie młode przedstawicielki świadków Jehowy.
Po zaproponowaniu byśmy porozmawiali na temat molestowania dzieci wsród świadków i ukrywania tego przez starszych dość szybko się wycofały.
Widać były niedoświadczone, bo pewnie stare wygi odpowiednio by przekierowały temat.( ͡° ͜ʖ ͡°)
#swiadkowiejehowy
  • 6
@sindram: wystarczy że odczytasz to:

Jednakże prorok ośmielający się mówić w moim imieniu słowo, którego mu nie nakazałem mówić (...), ów prorok umrze. A jeśli powiesz w swym sercu: „Skąd będziemy wiedzieć, którego słowa nie mówił Jehowa?”, to gdy prorok mówi w imieniu Jehowy i słowo to się nie sprawdzi ani nie spełni, jest to słowo, którego nie mówił Jehowa. Prorok mówił je z zuchwalstwa. Nie wolno ci się go ulęknąć
@sindram: ja tylko zwróciłem uwagę na "zaginanie"( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest jeszcze jeden sposób,kiedy sam próbowałem. Pytasz się co to jest all seeing eye. Jak młode to powinny wiedzieć,można pokazać w google. A pot pokazujesz to zdjęcie, na którą jest sala zgromadzeń zbudowana przez świadków ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozbyli się jej parę lat temu, ciekawe why....
Pobierz mondrymiszcz - @sindram: ja tylko zwróciłem uwagę na "zaginanie"( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Jest ...
źródło: comment_1662660647Dd86MGGjKn9MJn88uKC6tC.jpg